Meduňka

Horoskop na srpen 2019

Milí přátelé, červenec je za námi a nastupuje druhý prázdninový měsíc – srpen. Přečtěte si pravidelný horoskop od našeho spolupracovníka Pavla Hanzala – ať víte, co vás v srpnových dnech čeká… Přejeme vám dobrý vstup do nového měsíce!

 

Beran
Zejména první dvě dekády se budete chtít ukázat, jak jste zábavní a schopní. Problémem může být určitá neochota naslouchat názorům druhých lidí a potřeba rozhodovat sami za sebe. Ke konci měsíce budete schopni situaci lépe analyzovat.
Rada: Rozpouštějte ego.

Býk
Pokud hledáte pragmatičtější přístup, jemuž nechybí nápad, vyčkejte do konce měsíce. Do té doby sice nápady mít budete, ale půjde spíše o ukvapenost umocněnou snahou být úspěšní za každou cenu. U zábavy se radujte, ale všeho s mírou.
Rada: Praktikujte afirmace.

Blíženci
První dekáda bude více zaměřená na rodinná témata a domov, ale to se rychle změní. Již od druhé části srpna všem ukážete, jak jste skvělými společníky. Jen si dejte pozor, abyste okolí neumluvili vlastní sebestředností.
Rada: Cvičte taichi.

Rak
Stále platí, že život vám nic zadarmo nedá, ale nemusíte proto klesat na mysli. Je to součást plánu Universa, které vám tím umožňuje posunout se na cestě Poznání dál. Odreagování najdete zejména mezi přáteli a na různých společenských akcích.
Rada: Každodenní modlitba pomáhá.

Lev
Celý srpen podporuje vaši energii a odhodlání se prosadit. Během prvních dvou dekád vám může chybět trpělivost a neměli byste podléhat náhlým impulsům. Na konci měsíce se zaměřte na záležitosti, od kterých očekáváte materiální úspěch.
Rada: Pokora je více, než namyšlenost.

Panna
Jestliže hledáte období, ve kterém vám vesmír bude přát, v srpnu se dočkáte. Během poslední dekády totiž získáte všechny důležité atributy k tomu, abyste byli úspěšní a dotáhli věci do konce. Jen si dejte pozor, abyste uprostřed měsíce neudělali nečekaně něco, co vás bude mrzet.
Rada: Začněte cvičit jógu.

Váhy
Na začátku srpna se můžete trochu handrkovat s rodinou, ale nepůjde o nic dramatického. Potom již dostanete mnoho různých příležitostí a bude záležet jenom na vás, jakým způsobem je využijete a zda je dokážete vlastní vytrvalostí zrealizovat.
Rada: Vyzkoušejte karma jógu.

Štír
První dvě srpnové dekády budou hodně náročné. Musíte se rozmyslet, zda je vaším nepřítelem každý, kdo je úspěšnější, nebo zda jde o problémy vašeho vlastního nitra, které je potřeba vyčistit. Ať již zvolíte jakýkoliv postoj, konec měsíce bude o hodně lepší a většina potíží odplyne.
Rada: Rozvíjejte klid a mír v srdci, mysli i na duši.

Střelec
Většina měsíce přinese silné energie, které vás budou hnát kupředu. Proč ne, pokud si jste jisti tím, kam směřujete. Jinak se zamotáte do sítí Máji a budete se z ní složitě vymotávat. Ke konci měsíce pozor na detaily, mohly by nastat nepříjemné situace.
Rada: Naučte se átmavičáru.

Kozoroh
Srpen je hodně o práci a o povinnostech, ale to neznamená, že byste nemohli pro druhé najít vřelého slova. Ke konci měsíce můžete ukázat, že dokážete soucítit a nebojíte se podat pomocnou ruku vašemu okolí.
Rada: Vyzkoušejte si nějakou dobrovolnickou činnost.

Vodnář
Snaha o vaši maximální nezávislost bude neustále nabourávána někým, kdo má vyšší postavení nebo je silnější osobností, než vy. Pamatujte, že konflikty vám v tomto nepomůžou a je potřeba si uvědomit, co je v životě opravdu důležité.
Rada: Naučte se lépe odpouštět.

Ryby
Hned od začátku měsíce nevypouštějte povinnosti a detaily, o kterých víte, že by se z nich mohl stát v budoucnosti zdroj problémů. Pokud vesmírné energie podceníte, tak právě tento přístup by vás mohl ke konci srpna „klepnout přes prsty“.
Rada: Bez práce nejsou koláče.

Připravil: astrolog a léčitel Pavel Hanzal, www.pavelhanzal.cz

Koupit Meduňku