Pozvánky

Festival zdraví pod hvězdami, Záhlinice 20.-21.7.

Na FESTIVALU  ZDRAVÍ  se setkávají lidé hledající harmonii a rovnováhu mezi fyzickým i duševním blahem!

Srdečně  Vás zveme na nezapomenutelnou akci zaměřenou na zdraví těla, duše a osobní rozvoj, která se koná v areálu historického pivovaru Záhlinice / místní část Hulína /. 

Tato venkovní akce pod hvězdami  slibuje jedinečnou atmosféru, která nás bude provázet během celého programu. Bude to příležitost, kdy si můžete dopřát čas pro sebe, pro své tělo i mysl a podělit se o inspirativní zážitky s ostatními účastníky.

Nakoupíte zboží jen těžko dostupné v běžných prodejnách.

Akce  je plná inspirace a poznání pro všechny nadšence ezoteriky, alternativní medicíny, šamanismu, tantry, jógy a mnoho dalšího. Čekává vás bohatý program, včetně šamanského bubnování, večerního magického rituálu, energetických cvičení, jógy, práce s dechem, automatické kresby, chiromantie, tantry, výkladu karet, konstelací a mnoho dalšího.

Společně se vydáme na cestu k harmonii a rovnováze mezi tělem a duší. Připravte se na nezapomenutelný zážitek, který nám pomůže objevit nové možnosti a potenciál v našem každodenním životě.

Těšíme se na setkání s Vámi v Záhlinicích, kde společně vytvoříme magickou atmosféru plnou inspirace a pozitivních vibrací.

Více informací naleznete zde

Koupit Meduňku