Meduňka,  Poradna

Meduňčina detoxikační poradna s Vlaďkou Málovou: duben 2022

Hraniční hodnoty štítné žlázy
Dobrý den, jsem poměrně silná kuřačka, věk 38. Poslední týdny jsem nezvykle unavená, tloustnu, přijdu domů z práce a musím si hodinu odpočinout, většinou hned usnu a vzbudím se za 1-2 hodiny. Mám také zácpu a plynatost, u mě neobvyklé obtíže. Vůbec nejsem ve své kůži. Připadám si celá nateklá. Rozhodla jsem se vám napsat, protože mi asi blbne i hlava. Stává se mi v práci, že se musím mnohem víc soustředit na nové věci, a i ty známé, rutinní mi trvají déle, než jsem zvyklá. Neustále hledám a zapomínám někde klíče nebo mobil.
Od známé vím, že se vždy ptáte i na menstruaci a antikoncepci. Menstruaci mám pravidelnou a antikoncepci neberu, ani žádné jiné léky. Očkovaná nejsem, covid jsem prodělala vloni celkem dobře – stav jako u virózy a po pár týdnech jsem se cítila dobře až do letošního února. Začalo to nenápadným zadýcháváním.
Byla jsem u lékaře a vyšly mi hraniční hodnoty štítné žlázy. Mám přijít na kontrolu za 3 měsíce a podle výsledků bych popřípadě dostala léky. Maminka i babička se léčí se štítnou žlázou.Jsou některé přípravky Joalis na štítnou žlázu? Mám s nimi dobrou zkušenost u jiných potíží. Pokud ano, prosím o radu jaké.
Děkuji moc, Erika.

Dobrý den,
přednášku o kouření a dopadech vynecháme, to vše víte. Potíže odpovídají snížené funkci štítné žlázy. Ale nejsem lékař, a tudíž mi nepřísluší stanovovat diagnózu.
Štítná žláza ráda vychytává těžké kovy. Řada kovů je přítomna v cigaretovém kouři. Jedny z nejhorších látek pro zdraví, které vznikají kouřením, jsou kadmium a nikl, dehet apod.
U každého kuřáka se dopad kouření projeví jinde. Plíce, dýchací systém ty jsou známé, u někoho jiného ovlivní činnost štítné žlázy, u dalších nervový systém a ten zase řízení činnosti štítné žlázy. Každý máme slabinu jinde a pak jde jen o poskládání mozaiky, která spustí onemocnění.
I prodělaný covid může mít vliv na současný stav. Maminka i babička se léčí se štítnou žlázou. To vše k tomu nahrává. Ze zkušeností v poradně se právě na jaře potíže se štítnou žlázou projevují častěji.
Jestli máte jít na kontrolu za 3 měsíce, zvládnete využívat 2 kúry, které by měly pomoci dostat štítnou žlázu do normálu. 
Třetí kúra by vám mohla pomoci snáze přestat kouřit. I tak to však bez vůle nepůjde.

  1. kúra
    Regular – harmonizace hormonálního systému,
    Hypotal – kromě dalších funkcí i řízení štítné žlázy, zlepší i paměť, soustředění,
    ThyreoDren – štítná žláza, příštítná tělíska.

2. kúra
Hypotal a ThyreoDren opakujte, k nim přidejte MinDren, ten napomůže uvolnit toxiny ze životního prostředí včetně toxických kovů.
Výsledkem těchto dvou kúr by měla být nejen normální činnost štítné žlázy, ale již během první kúry se začne celkově váš stav zlepšovat. Kontrolní krevní testy ukážou výsledky použitých kúr.
Následná kúra bude zaměřena na detoxikaci dýchacího systému a uvolnění těžkých kovů přednostně z dýchacích cest. V poradně vídám při užívání této kúry častá rozhodnutí přestat kouřit. Kombinace a detoxikační projevy podpoří vůli vydržet nekouřit.
3. kúra
RespiDren dýchací systém,
Antimetal uvolňuje toxické kovy a jejich sloučeniny,
Je možné doplnit o přípravek Streson.

Všechny přípravky užívejte 2 x denně po 10 kapkách. Poté mi napište, jak se vám daří, a zvolíme další postup.
Přeji brzkou úlevu a hodně sil V. M.

Vlaďka Málová působí v Praze v Centru Informační metody (Křišťanova 20, Praha 3) a v Jablonci nad Nisou v Centru zdraví – Radost (Poštovní 8, Jablonec nad Nisou). Své dotazy jí můžete posílat na email: poradna@vladkamalova.cz, do předmětu uveďte Poradna Meduňka.
Více informací najdete na webu www.joalis.cz.

Koupit Meduňku