Meduňka

Horoskop na srpen 2020

Přátelé, ten čas ale letí, že? První měsíc prázdnin je za námi a začíná nám srpen… Co nás čeká? Přečtěte si horoskop od Pavla Hanzala – a budete na nový měsíc více připraveni…
V každém případě přejeme, ať se vám srpen vydaří!

Beran
Klíčovým slovem pro měsíc srpen je pro vás „disciplína“. Jakmile ji ztratíte, může se stát, že něco přeženete. Ať již vášně nebo naopak podcenění důležitosti přípravy či důslednosti. Uprostřed měsíce zatoužíte po obdivu a velkém úspěchu.
Rada: Pomáhejte bližním.

Býk
První dvě dekády si pohlídejte ego, které by mohlo nepříjemně vystrkovat růžky. Zrovna tak se vyvarujte neshodám s nadřízenými nebo lidmi, kteří jsou příliš velkými extroverty. Ke konci měsíce vám může pomáhat nápadité zaměření se na detail.
Rada: Cvičte jógu.

Blíženci
Vyčkejte na druhou a třetí dekádu, kdy se budete moci ukázat. Prostředek srpna je spíše o společenských událostech nebo kariéře. Závěr nahrává pracovitosti, kterou si dokážete zpestřit netradičními postupy.
Rada: Nepodlehněte iluzím.

Rak
V srpnu můžete být pod tlakem, ale to neznamená, že to nemůžete zvládnout. Jako kompenzaci si zvolte aktivity, které vám dokážou přinášet každodenní radosti. Konejte spíše s rozvahou, než příliš energicky.
Rada: Naučte se átmavičáru.

Lev
Nejvíce se vám bude dařit v druhé srpnové dekádě. Začátek měsíce buďte obezřetní a vyhýbejte se všemu, co zavání ukvapeností. V poslední dekádě možná trochu ubude pocitu síly vaší osobnosti, ale zase se zvýší smysl pro maličkosti.
Rada: Pamatujte, že i Universum má svoje principy.

Panna
Začátek srpna bude ještě dostávat pod tlak vaše rodinné záležitosti, ale situace se velmi rychle zlepší. Hlavně v druhé dekádě budete mít velké množství jak mentální, tak i fyzické energie. Zkuste to přetavit v reálné výsledky.
Rada: Naučte se pracovat se životní energií.

Váhy
Od druhé srpnové dekády se více zaměřte na rodinná témata. Také nezapomínejte, že soucit by měl být hlavně upřímný a jakékoliv city byste měli opravdu prožít. Po celý měsíc budete vyzýváni k větší aktivitě a průbojnosti.
Rada: Modlitba vás podpoří.

Štír
Vaše vnitřní síla může být výborným motorem k sebeprosazení se, ale nesmí toho být příliš. Jinak se kdykoliv během srpna dostanete velice snadno do konfliktních situací, ve kterých se nemusíte vždy úplně kontrolovat.
Rada: Důvěřujte Universu.

Střelec
Měli byste se rozhodnout, na co se zaměříte. Jakmile to budete vědět, konejte soustředěně, aktivně i trpělivě. Jakýkoliv exces se vám může hodně nevyplatit. Pomoci vám můžou intuice a představivost, dokážou-li proniknout přes ostatní vlastnosti.
Rada: Vyzkoušejte bhakti jógu.

Kozoroh
Držte se toho, co je vám vlastní. Tedy důsledná a trpělivá činnost, která postupně vede v cíli. Současně nezapomeňte rozvíjet dostatečnou míru empatie, bez které si svojí tvrdostí nebo malou mírou vnímavosti můžete udělat nepřátele, či přátele od sebe odstrčit.
Rada: Cvičte taichi.

Vodnář
Hlavně na začátku měsíce byste si neměli myslet, že jste natolik jedineční, že z vás bude každý takzvaně „paf“. Zkuste více rozvíjet vlastní pokoru a uvidíte, že se vám začne dařit o dost lépe. A může to být třeba hned v druhé dekádě.
Rada: Radosti i povinnosti můžou být jedno a to samé.

Ryby
Většina srpna bude probíhat poměrně v pozitivním duchu. Situace se poněkud změní v poslední srpnové dekádě, kdy se budete muset vypořádat s každodenními povinnostmi a celkově pozemskými záležitostmi.
Rada: Zkuste vysmýčit jak domácnost, tak vaše nitro.

Připravil: astrolog a léčitel Pavel Hanzal, www.pavelhanzal.cz

Koupit Meduňku