Poradna

Meduňčina detoxikační poradna s Vlaďkou Málovou: prosinec 2023

Vysoký cholesterol
Dobrý den, před rokem mi zjistili při preventivní prohlídce vysoký cholesterol 6,9 mmol/l. Nechtěl jsem začít užívat léky a domluvili jsme se s lékařem na kontrole po půl roce. Bohužel cholesterol zůstal stejný, tak jsem začal užívat léky na cholesterol, jak jinak než statiny. Během pár týdnů jsem se totálně rozložil – fyzicky i psychicky. Vůbec tomu nerozumím, celý život sportuji, dá se říct, že se stravuji zdravě a najednou mám vysoký cholesterol. Dostanu léky a po nich mám sice hladiny cholesterolu nižší, ale jinak nefunguju. Doktorovi jsem řekl, že ty léky nechci brát. Mám zase přijít za tři až pět měsíců.Pravda je, že po covidu a očkování se necítím úplně zdravý. Opakovaně jsem měl zánět v kloubech, bolívají mě záda, měl jsem i problémy se střevy i močovými cestami. Do té doby jsem byl zdravý sportovec.Máte něco, co by mi pomohlo ke snížení cholesterolu?

Děkuji moc, Karel

Dobrý den, děkuji za dotaz, který se mi v poradně opakuje, nejedná se tedy o nic ojedinělého. Podle popisu i na základě mých zkušeností to vypadá na chronický zánět v těle. Ve stravě zásadní problém nebude a pohyb vám nechybí. V poradně se často setkáváme se změnami zdravotního stavu ať už po prodělání covidu nebo po očkování. Často mají klienti zvýšené zánětlivé markery a potíže různého charakteru.

Pokud tělo bojuje s chronickými záněty znamená to, že se v těle něco poškozuje a zároveň se organizmus snaží to opravovat. Tyto opravy znamenají tvorbu nových buněk a k té je potřeba cholesterol. Bez dostatečného množství cholesterolu nová buňka nemůže vzniknout. Pokud je v organizmu hodně poškozených buněk a tkání je potřeba mnohem více cholesterolu. To znamená, že játra začnou produkovat větší množství cholesterolu.
„Násilným“ snížením cholesterolu nemohou nové buňky vznikat a chronické záněty dále organizmus devastují. Abychom u vás docílili snížení cholesterolu, potřebujeme vás dostat do kondice jako před covidovou dobou. Rozdělím postup do tří kúr, tedy na dobu 4–5 měsíců. Po vybrání si pak zajděte na kontrolu.

První kúra – zaměřená na imunitu a s ní spojené pravděpodobné záněty
Imun – přispívá k normální funkci imunitního systému a odolnosti organismu. Přirozená obranyschopnost zahrnuje dostatečně silnou a odpovídající reakci proti vnitřním i vnějším cizorodým antigenům.
Mediator – komplexní přípravek – vliv sleziny a jater, nejčastější využití při různých zánětech.
IK Mix – použití u časté nemocnosti, chronických zánětů.

Druhá kúra – zaměřená na jaterní okruh a metabolismus
LiverDren® – játra (naše chemická továrna) – centrální orgán metabolismu sacharidů, tuků, bílkovin a aminokyselin, důležitý filtr!
Metabol – vliv jater a sleziny, trávení a poruchy metabolismu.
Cortex – mimo jiné poruchy trávení a metabolismus.

Třetí kúra – doladění cholesterolu a detoxikace cév
Achol® – vliv jater a srdce, poruchy metabolismu tuků, zvýšený cholesterol, metabolický syndrom.
VasoDren – vliv srdce a sleziny, tepenný systém, kapiláry, vysoký tlak, poruchy srdeční činnosti, změny průtoku krve.

Kúru užívejte vždy po dobu pěti dnů nejprve 1x denně a poté pokračujte 2x denně 10 kapek. Nové kúry začínejte stejně – nejprve jedenkrát a následně dvakrát denně.
Přeji brzké zlepšení Vlaďka Málová

Vlaďka Málová působí v Praze v Centru Informační metody (Křišťanova 20, Praha 3) a v Jablonci nad Nisou v Centru zdraví – Radost (Poštovní 8, Jablonec nad Nisou). Své dotazy jí můžete posílat na email: poradna@vladkamalova.cz, do předmětu uveďte Poradna Meduňka.
Více informací najdete na webu www.joalis.cz

Koupit Meduňku