Placená inzerce,  Pozvánky

Astrovíkend Brno 21. – 22. 10. 2023


Tradiční zážitkové setkání za účasti známých osobností ve svém oboru, s pestrým programem. Těšit se můžete na poradny alternativní medicíny, výklady karet a snů, měření aury, feng-shui, automatickou kresbu, čtení z ruky a mnoho dalšího. Součástí festivalu jsou meditace, workshopy, očistné rituály a zajímavé přednášky. Prezentace rukodělné dovednosti – hand made.

Je určen všem, koho zajímají novinky v oblasti osobního rozvoje a alternativních směrů, ale také tradiční pohled do světa esoteriky, prastarých nauk a nevysvětlených záhad.

KONÁNÍ AKCE: 21.- 22. 10. 2023
So–Ne: 10:00–18:00
místo: Lužánky – středisko volného času Brno

VÍCE INFORMACÍ
astrovikend.cz
Událost na Facebooku
Vstupenky: 50-200 Kč, rezervace vstupenek zde

Kontakt pro vystavující:
www.astrovikend.cz/registrace-ucinkujicich
Info@astrovikend.cz
www.instagram.com/astrovikend_ezo_festival

Astrovíkend – zážitkový festival v duchu esoteriky, amazonských rituálů, filipínského duchovního léčení i přesvědčivých kartářů… Esoterický festival s názvem Astrovíkend, v jehož rámci se konají přednášky i výstavy, má již mnohaletou tradici. Festival je koncipován tak, aby mohl přijít opravdu každý, i když se aktivně nezajímá o věštectví nebo alternativní medicínu.

Co vás čeká:
Dozvíte se něco o přírodních kamenech a jejich energii, můžete zakoupit energetické krystaly a orgonity a mnoho dalších hand-made výrobků, šperků a také přírodní kosmetiku.

Můžete se zúčastnit amazonského rituálu s naším dvorním šamanem Chuan Carlos Pacaya Gomez, zažít společné požehnání od reverendky Estela Palaris Orbito nebo si vyslechnout přednášku populárních mentorů. Chybět nebude ani náš astrolog Milan Gelnar, který vám vytvoří osobní horoskop.

MUDr. Jan Miklánek představí myšlenku alternativní medicíny, která se zaměřuje na léčení celého člověka. „Psychika a somatika jdou vždy ruku v ruce.“ Výklady z karet jsou tradiční součástí festivalu. Nejedná se o žádné „věštění z křišťálové koule“ a možná vás překvapí, co se dozvíte o své budoucnosti i současném životě. K dispozici vám bude například kartářka Nika Skákalová, Emílie Didi, Miroslava Kusaková, Renata Unčovsksá, Ilona Regina Grimmová, Kartář Láďa, Olga Sellene, Dagmar Sabolová a další…

Můžete navštívit stánky s přírodní kosmetikou, zakoupit přírodní doplňky stravy založené na krevním testování, nebo stánky s magickými rituálními oleji vyrobenými ze speciálních tradičních ingrediencí, které mají stejnou vibraci jako situace, kterou potřebujeme do svého života přijmout.
Nebude chybět ani Jana Niessnerová a výklad z ruky (chiromantie). „V liniích naší dlaně se skrývá naše minulost, přítomnost i budoucnost“.

A neposlední řadě promluví zkušení mentor a módní guru jako Milo Mahdall nebo Zlatko Štěpina- Kvantová terapie.

Koupit Meduňku