Meduňka

Vítáme červnové číslo Meduňky!

Milí čtenáři,

vítáme červnové číslo MEDUŇKY! Máme z něj radost – je plné užitečných informací a skvělých článků.
Co si v něm přečtete?
V titulním rozhovoru si redaktorka Věra povídala s Janem Mendělem o současné situaci a o tom, co z ní můžeme získat pro svůj osobnostní růst.
Hlavní téma tohto čísla jsme nazvali Naši potomci a nová doba. Před našimi potomky – dětmi budou stát v budoucnu různé nové výzvy a budou muset obstát v měnícím se světě. Jak je na to nejlépe připravit? Naši autoři pojali toto téma opět z různých úhlů pohledu. Děti je třeba vzdělávat, ale také se od nich můžeme učit, píše ve svém článku Martina Vrbická.  O tom, jak může dětem pomoci akupunktura, si redaktorka Věra povídala s MUDr. Komárkovou, která se této disciplině dlouhodobě věnuje.
Jak vychovávat děti s s ADHD a ADD? Hodně o tom ví pedagožka Milena Králová. O výchově dětí k rozumnému vztahu k technologiím napsala článek zkušená psycholožka PhDr. Michaela Vítečková, která se s tímto tématem často setkává ve své praxi.
V novém čísle Meduňky ale najdete i řadu dalších tématMUDr. Ludmila Eleková ve svém seriálu o působení cholesterolu vysvětluje, jak vzniká ateroskleróza. Pohled makrobiotiky na působení vesmírných energií na náš život přináší článek  nestorky toho oboru u nás, třiadevadesátileté makrobiotičky Jarmily Průchové.
Další kapitola z poučné knihy PhDr. Novotného Nemoc hodných lidí – rakovina se zabývá vlivem emocí na vznik nádorových chorob. Přečtete si také článek Babské rady prof. Anny Strunecké při pandemii, který nabízí řadu praktických rad a tipů. Nová autorka Zdenka Vaculík Erlebachová se s námi podělila o recepty své babičky, krkonošské bylinářky, třeba na účinnou mast z borovicových výhonků…
Je tu také pravidelné Astrokukátko s měsíční předpovědí a článek Evy Joachimové Hurá do bláta aneb Jak nepomáhat virům, kde autorka popisuje kormě jiného své velmi zajímavé zkušenosti s léčením dětských potíží pomocí – barev. Vychází přitom ze svých praktických znalostí čínské medicíny. Víte, že třeba žlutá barva působí proti nachlazení a že pokud promočené dítě zabalíme do žluté deky, zarazíme rýmu už v zárodku?
A ještě mnoho dalšího najdete v nové, čísle MEDUŇKY! Tak si ji nenechte ujít, náš tým ji pro vás připravoval s velkým nasazením!
KDE ji získáte?
Zakoupíte na stáncích PNS,  v některých obchodech – a POZOR
také na emedunka.cz 

Koupit Meduňku