Poradna

MEDUŇČINA DETOXIKAČNÍ PORADNA S VLAĎKOU MÁLOVOU: červen

Celková slabost, únava, rýma


Dobrý den, paní Málová,
obracím se na vás prosím s dotazem na přípravky Joalis. Už několik lékařů mi doporučovalo, abych posílil imunitu. Sám na sobě cítím, že něco není v pořádku, protože jsem neustále unavený a malátný, šumí mi v uších, mám téměř trvalou rýmu a s tím spojený kašel, nebo spíše stále odkašlávám. Snažím se jíst zdravě, ovoce, zeleninu, pořídil jsem si různé vitaminy, ale jaksi to nemá znatelný účinek. Jsem celkem vášnivý cyklista (rehabilitační důvody kvůli kolenům), bohužel mi počasí nedovoluje jezdit tak často, jak bych chtěl. Ještě jsem zapomněl na věk, je mi 60 let. Chci se tedy zeptat, který z vašich přípravků byste mi doporučila.

Dobrý den,
z vašeho dotazu vyplývá, že tento stav trvá již delší dobu. Předpokládám, že tlak máte kontrolovaný u lékaře, tudíž popisované potíže s malátností, únavou a šuměním v uších nejsou spojené s tlakem. Příčin může být více, tak si je trochu rozebereme. Vy si vyberte takovou kombinaci, která k vám bude podle popisu nejvíce sedět.

 1. Nezvládnutá infekce
  Pokud jste byl nemocný, než se potíže objevily, imunitní systém nezvládl odstranit předchozí nemoc a je tak dlouhodobě oslabený.
  Chybí informace, o jakou infekci se jednalo, proto je vhodný komplexní přípravek, obsahující informace o celé řadě infekcí dýchacího systému – v našem případě je to Joalis Pranon. Na přetrvávající rýmu a odkašlávání přidáme přípravek RespiDren, který uvolňuje ložiska z dýchacího systému a vedlejších dutin i nosohltanu. Doplníme přípravkem Imun, který odstraní toxiny, oslabující funkci imunitního systému.
  Podle čínské medicíny stav respiračního systému souvisí s tlustým střevem. Přípravek Calon pročistí nejen tlusté střevo, ale i tenké a tím se zlepší vstřebávání výživových látek. Jeden z možných detoxikačních projevů je rýma, odhleňování. Tento přípravek bych použila po vybrání uvedené kúry.
  Ve vašem případě bych doplnila o Joalis Fatig, tento přípravek ovlivní centra, které mají vliv na únavu, nedostatek vitality.
  Ucelená vhodná kúra Joalis je tedy: Pranon + RespiDren + Imun + Fatig.
  Možné detoxikační projevy – na několik dní zhoršení stávajících projevů.
 2. Zažívání
  Užívání vitaminů nemá znatelný účinek, záleží na jejich kvalitě a také na vstřebávání.
  Pokud pociťujete nepohodu nebo máte potíže v zažívacím systému, pak bude hlavní příčina tady. V tomto případě je potřeba detoxikovat především střeva – přípravek Calon a slezinu, která „umí“ většinu z uvedených symptomů také… Na tu je vhodný přípravek VelienDren. Nesmíme zapomenout na respirační systém, kde pociťujete potíže, dáme tedy také RespiDren a i tady bych doplnila o přípravek Fatig.
  Ucelená vhodná kúra Joalis je tedy: Calon + VelienDren + RespiDren + Fatig.
 3. Psychosomatika
  Po období, kterým jsme všichni prošli se více, než jindy setkávám s důsledky psychického zatížení, které se promítá do fyzického stavu. Tělo nám dává najevo psychickou zátěž. Projevem je snížená obranyschopnost imunitního systému a nejrůznější projevy na fyzické úrovni a také jejich kombinace. V takovém případě je potřeba hlavně pomoci psychice. Jeden z velmi užívaných přípravků poslední doby je Joalis Depren, ten přispívá k duševnímu zdraví a je výborný i na potíže se spánkem.
  Pokud jste cítil nebo pociťujete psychickou nepohodu vlivem událostí, nebo máte potíže se spánkem, cítíte se ve stresu apod., zvolte tuto ucelenou kombinaci Joalis: Depren + Fatig + Imun + RespiDren.
  Šumění v uších – může těmito kúrami také ustoupit. Příčin je však daleko více a nejsou obsaženy v tomto doporučení. Kdyby potíže po dobrání kúry přetrvávaly, napište a poradíme se jak dál.
  Přeji brzké navrácení zdraví Vlaďka Málová

Vlaďka Málová působí v Praze v Centru C. I. C. (Křišťanova 20, Praha 3) a v Jablonci nad Nisou v Centru zdraví – Radost (Poštovní 8, Jablonec nad Nisou). Své dotazy jí můžete posílat na email: poradna@vladkamalova.cz, do předmětu uveďte Poradna Meduňka.
Více informací najdete na webu www.joalis.cz.

Koupit Meduňku