Poradna

MEDUŇČINA DETOXIKAČNÍ PORADNA S VLAĎKOU MÁLOVOU: LISTOPAD

Častá nemocnost u dětí


Dobrý den, paní Málová, chtěla bych se s vámi poradit ohledně vhodných kapiček pro děti. Syn i dcera, od té doby, co chodí do školky, jsou ob týden nemocné. Potřebovala bych pro ně nějakou podporu imunity. Níže vám popíši jejich stav: Syn, 5 let – má silné rýmy, mnohdy jdou těžko vysmrkat. Dle ORL lékaře má zvětšenou nosní mandli, ale nenutí nás ji zatím odstranit. Mluví neustále přes nos, i když zrovna nemá rýmu. Chtěla bych to zkusit řešit přírodní cestou. Bolívá ho bříško, chvíli jsme si říkali, zda to není chronický zánět slepého střeva. Vždy se mu zvedne teplota, bolí ho bříško a pak zvrací. Trvá to asi dva dny a opakuje se to cca 4 x do roka. Bez nějaké dietní chyby. Jí vše, ale často si v jídle vybírá.Dceři jsou 4 roky, je bohužel také stejně často nemocná jako syn. Jen nemá zvětšenou mandli. Pro ni bych potřebovala něco na imunitu. Většinou mívá silnou rýmu, ucpané slzné kanálky (na to trpí od malička, jednou jí je zprůchodňovali) a průduškový kašel, spíše dráždivý. Teď, co začala školka je jeden týden ve školce a dva doma. Jinak potíže nemá, ani se zažíváním a vyprazdňováním.Alergii nemá potvrzenou ani jeden. Syn možná na břízu, ale je to jen má domněnka. Jinak nemá chronickou rýmu ani jeden, spíš vždy spojenou s nachlazením. Moc děkuji!


Dobrý den,


protože máte dvě děti, doporučím vám pro ně lihové přípravky. Jedno balení bude stačit pro obě děti. Nebudou mít na začátku stejné přípravky, protože mají trochu rozdílné základy potíží.
U syna je to kombinace okruhu sleziny a dceřiného orgánu plic tedy střeva. Záměrně nedám do první kúry mateřský orgán tedy plíce, protože detoxikační projev bude přes dutiny a mandle, proto doplníme o přípravek Joalis SinuDren. Druhá kúra již bude cílena na mateřský orgán okruhu plic a zároveň na imunitní systém. Přípravek SinuDren však ještě ponecháme.

Syn 1. kúra

Joalis VelienDren – slezina – vliv na sliznice

Joalis Calon – střeva

Joalis SinuDren – dutiny, mandle, nosohltan.


Tuto kúru ponechte 4 týdny, poté přejděte na tuto kombinaci:

Syn 2. kúra


Joalis Imun – imunitní systém

Joalis RespiDren – dýchací systém

Joalis SinuDren – pokračujte ještě 4 týdny


U dcery se jedná hlavně o okruh plic. Zatížený dýchací systém, co by mateřský orgán a střevo tedy dceřiný orgán. Dcera má také potíže s rýmou, ale je tady i dráždivý kašel. Proto v první kúře soustředíme pozornost na tento okruh a zároveň budeme pracovat s imunitním systémem. Ve druhé kúře použijeme kombinaci s vlivem na sliznice a protivirovou imunitu.


Dcera 1. kúra:

Joalis Imun – imunitní systém

Joalis RespiDren – dýchací systém (plíce, průdušky, poplicnice, průdušinky, dutiny, nosohltan…)

Joalis Calon – střeva


Dcera 2.kúra:


Joalis VelienDren – slezina – vliv na sliznice

Joalis SinuDren – do dobrání s bratrem dohromady

Joalis Imun – ještě 4 týdny

Užívání 1 x denně 7 kapek natírat na vnitřní stranu předloktí nebo hrudník. Počítejte s tím, že může nastat detoxikační projev – tedy mírné zhoršení na pár dní, které vystřídá zlepšení stavu. Vzhledem k období, do jakého jdeme, je možné, že děti ještě párkrát onemocnění, ale nemoci budou slábnout, a i četnost se sníží

.Po vybrání výše uvedených kúr můžete zakoupit Joalis Pranon. Je to komplexní přípravek, který se „postará“ o viry, bakterie, dýchací systém.
Přípravek Pranon by už braly obě děti. Užívaly by 1 x denně, pokud by měly rýmu, kašel apod. tak 2 x denně 7 kapek.

Ať je dětem brzy lépe!
Vlaďka Málová

Vlaďka Málová působí v Praze v Centru C. I. C. (Křišťanova 20, Praha 3) a v Jablonci nad Nisou v Centru zdraví – Radost (Poštovní 8, Jablonec nad Nisou). Své dotazy jí můžete posílat na email: poradna@vladkamalova.cz, do předmětu uveďte Poradna Meduňka.
Více informací najdete na webu www.joalis.cz.

Koupit Meduňku