Poradna

Meduňčina detoxikační poradna s Vlaďkou Málovou: prosinec

Dobrý den,
ráda bych se zeptala, jaké přípravky si mám u Vás objednat pro přípravu na zdravé těhotenství. Kamarádka měla stejný problém, pak se detoxikovala pomocí Joalisu a během 4 měsíců otěhotněla. Já se snažím otěhotnět déle jak rok a půl, ale zatím se mi to nedaří. Trpěla jsem genitálním oparem, který se vracel téměř před každou menstruací. Trvalo to skoro 3 roky. Někde jsem vyčetla kombinaci vašich přípravků Joalis Streson + Herp + Imun, kterou teď užívám.
Občas jsem mívala i výtoky, teď už jen výjimečně. Asi 2 x v životě zánět močových cest. Jiné zdravotní potíže si nevybavuji, snažím se sportovat a myslím, že se i celkem zdravě stravujeme. Můj manžel je sportovec, je zdravý a žádné potíže nemá.
Mohla byste nám poradit, co by nám pomohlo s otěhotněním.
Moc Vám děkuji L.

Dobrý den,
těší mě, že kamarádce detoxikace pomohla. Kdysi jsem sledovala úspěšnost otěhotnění po detoxikaci. 7 z 10 klientek otěhotnělo během pár měsíců. Ve většině případů přirozeně. Detoxikace má velký smysl, nejen pro otěhotnění, ale i pro celý průběh těhotenství, zdravý plod a samozřejmě také zdravou matku.

Nesmíme však zapomenout také na otce, přestože muži často nemají žádné potíže, respektive potíže, které by spojovali s plodností. Z jedné třetiny je chyba na straně ženy, z jedné třetiny u muže a z jedné třetiny na obou stranách.

Udělala jste dobře, že užíváte přípravky na opary. Pokud jste opakovaně prodělala zánět močových cest, mohla již vzniknout infekční ložiska. Jednou z příčin jsou i skryté infekce, zatížení těžkými kovy, nedostatek vitamínů, minerálů. Nemalou roli hraje i psychika ve smyslu emočních bloků, programů apod. Jakákoli toxická zátěž v urogenitálním, hormonálním systému brání početí a zdravému těhotenství.

Nemalou roli hraje i slezina, která má pohledem čínské medicíny vliv na hormonální systém. Stejné nebo podobné příčiny bývají i na straně muže. Za posledních 50 let klesl u mužů počet spermií téměř na polovinu.

Toxiny v pohlavních orgánech a nejen v nich ovlivní kvalitu spermií a imunitní systém ženy pak vnímá spermie jako cizorodou bílkovinu a nepřijímá je. Může se jednat o těžké kovy, pesticidy, radioaktivitu, to vše bývá zátěží pro pohlavní orgány, ale také pro nervový systém, mozek, pojivovou tkáň, hormonální žlázy a ovlivňuje to následně řízení hormonálního systému a kvalitu i kvantitu spermií. Pokud je takové zatížení doplněno o zvýšenou teplotu pohlavních orgánů ať už nevhodným spodním prádlem nebo častým sezením, je problém na světě.

Právě proto vždy doporučuji detoxikaci obou partnerů. Muži někdy odmítají spolupracovat a je to škoda, mohli by tak přirozenému otěhotnění velmi pomoci. Pokud muž nemá zdravotní problémy, postačí jedna kúra a to ve složení: Joalis UrinoDren + Joalis TesteDren. Pokud se muž často potýká se stresem, doporučuji doplnit o přípravek Streson.

U vás bych to viděla na dvě kúry, bylo by ideální nyní na otěhotnění nepracovat, alespoň dva, ideálně tři měsíce.
1. kúra – Joalis UrinoDren + GynoDren + Hypotal + Streson + VelienDren
2. kúra – Joalis Deuron + LiverDren + Nodegen.

Měsíc berte tu první a následně nasaďte druhou kúru. Užívejte přípravky 2 x denně po deseti kapkách, stejně tak i váš manžel.

Přeji vám klidné adventní dny a hodně úspěchů s detoxikací.

Vlaďka Málová

Vlaďka Málová působí v Praze v Centru C. I. C. (Křišťanova 20, Praha 3) a v Jablonci nad Nisou v Centru zdraví – Radost (Poštovní 8, Jablonec nad Nisou). Své dotazy jí můžete posílat na email: poradna@vladkamalova.cz, do předmětu uveďte Poradna Meduňka.
Více informací najdete na webu www.joalis.cz.