Jóga,  Meduňka

Obličejová jóga s Yvonou

Vážené čtenářky,

nabízíme vám první část seriálu obličejové jógy, který pro vás bude připravovat skvělá lektorka Yvona Švecová!
Yvonka je dlouholetou spolupracovnicí a autorkou Meduňky, léta se věnuje hormonální józe, kterou vyučuje na speciálních seminářích, stejně tak se zabývá i výukou cvičení pro zlepšování zraku a v poslední době se specializuje také na obličejovou jógu. Absolvovala dlouhodobý kurz obličejové jógy u Fumiko Takatsu, což je zakladatelka a „guru“ obličejové jógy, Face Yoga Method, která je v Japonsku tak populární, až přerostla v sociální fenomén. A nejen v Japonsku. Fumiko nyní žije v Kalifornii a bez nadsázky lze říci, že její know how je nejlepší na světě, vypracované do nejmenších detailů s proslulou japonskou důkladností.
Já jsem získala certifikát obličejové jógy 12. března a nabušená informacemi jsem se těšila, jak začnu vše s radostí a nadšením sdílet  – a hned mne zastavil nouzový stav. Jsem ráda, že mám možnost spojit se s vámi touhle cestou, “ říká Yvona a vysvětluje také podstatu obličejové jógy:
„Obličejová jóga je naprosto přirozený způsob, jak rozzářit pleť a zmírnit stopy věku v naší tváři. Správným posilováním a procvičováním obličejových svalů zlepšíme metabolismus naší pleti a v krátké době naši snahu ocení i okolí. Chcete-li se cítit lépe a vypadat lépe, pojďte cvičit s námi!“, zve Yvona všechny zájemkyně.
Milé slečny i paní, je tady pro vás video s první lekcí – připojíte se k nám?