Poradna,  Zdraví

Meduňčina detoxikační poradna s Vlaďkou Málovou: listopad

Vlaďka Málová v listopadové poradně odpovídá na dotaz čtenářky ohledně zdraví jejího syna po prodělané salmonelóze.

Dobrý den,

chtěla bych Vás poprosit o pomoc, jak na mého patnáctiletého syna.
Ve školce býval často nemocný. A právě preparáty Joalis nám pomohly natolik, že byl pak celé roky zdráv. Vloni v létě prodělal salmonelózu, dlouho měl pozitivní nález a letos v létě znovu. Stěžuje si na bolesti břicha, občas má průjem a je zahleněný a unavený.
Po škole si chodí lehnout a 2 hodiny spí. Stěžuje si také na bolesti hlavy a svědění kůže, ale nic není vidět. Na obličeji a na zádech v oblasti ramen má nepěkné akné. Ví, že kapky mu už jednou pomohly, ale odmítá brát kúru jako takovou. Uměla byste mi poradit, co mu mám dát? Vím, že by potřeboval zase několik kúr, ale nepřesvědčím ho. Moc děkuji za pomoc,
Alena

 

Dobrý den,

potíže, které popisujete, pravděpodobně navazují na prodělanou salmonelózu. V synově věku hraje roli i nástup puberty, který se projevuje jak fyzickými změnami, tak často i emocionální rozladěností. Zároveň i u chlapců dochází k hormonálním výkyvům, a to se může odrazit nejen zhoršenou pletí, ale i vnitřním stavem organismu. Oblast ramen značí zatížení jaterního okruhu; odpovídá tomu i svědění kůže bez viditelných projevů.
U syna se „potkala“ infekce a puberta – o to větší je dopad. A máte pravdu, že nebude stačit jen jeden preparát. Setkávám se v poradně často s „náctiletými“, kteří mají problém brát pravidelně celou kúru, a tak hledáme jiná vhodná řešení. U Vašeho syna je výhoda, že již kdysi kapky užíval a byl až do loňského roku zdravý. Ráda u takových dětí podávám detoxikační sirupové sety BIOHARMONI I a BIOHARMONI II, které jsou poskládány do celkové detoxikace a pro „puberťáky“ je tento způsob užívání přijatelný.
Pokud pozorujete u syna projevy změny v náladách, či má potíže se spánkem, je emočně přecitlivělý, nebo naopak výbušný, podrážděný atd., doplňte detoxikaci ještě o set PSYCHOHARMONI (rovněž ve formě sirupu). U syna bych přidala ještě Joalis Enterobac – tento preparát cílí na enterobakterie, do kterých patří i salmonela. Nejlepší je využívat jej celý nebo alespoň 4 týdny 2× denně 10 kapek, zároveň již s použitím jednoho sirupu ze setu.
Sirupy představují celkovou detoxikaci, tedy všech základních orgánů včetně nervových systémů. Vždy se užívá pouze 1 sirup, což je pro mladé lidi hlavní výhoda, je to pro ně pohodlné a tedy přijatelné :).
BIOHARMONI začínáte užívat od čísla 1, užívá se 2× denně 5 ml. Po využití přejde syn na číslo 2 a postupně do 4. preparátu.
Set PSYCHOHARMONI je zaměřen hlavně na emoční a stresové složky, ať ho syn užívá po dobrání BIOHARMONI a zase od čísla I a užívá stejným způsobem 2× denně 5 ml.
Tímto způsobem syn detoxikuje postupně všechny orgány a tkáně od všech typů toxinů.
Pokud se objeví nějaká větší reakce, doporučuji si udělat poznámku, u kterého preparátu se to stalo, a na den dva jej vysadit.

Po této celkové detoxikaci by měl být syn zase fit.
Přeji brzké zlepšení

Vlaďka Málová

Vlaďka Málová působí v Praze v Centru C. I. C. (Křišťanova 20, Praha 3) a v Jablonci nad Nisou v Centru zdraví – Radost (Poštovní 8, Jablonec nad Nisou). Své dotazy jí můžete posílat na email: poradna@vladkamalova.cz, do předmětu uveďte Poradna Meduňka.