Tarot

TAROTOVÝ VÝKLAD NA TÝDEN OD 17. DO 23. ČERVNA 2019

Obecný výklad na tento týden: karta Smrt

Žádné obavy, nejde o žádné umírání, spíš je touto kartou naznačeno, že bude nutno se pustit do jakékoli formy „uklízení“, ať již jde o naše bydlení, kancelář, garáž, vozidlo, telefonní seznam v mobilu, přeplněnou plochu na počítači, o naše vztahy, myšlenky v hlavě, emoce v srdci apod. Tento týden dochází k letnímu slunovratu, což je podobně jako zimní slunovrat a obě rovnodennosti skvělá příležitost pro nový začátek. Pokud chcete začít něco nové, musíte se nejdřív vypořádat s tím, co zůstává za vámi a vytvořit pro nové prostor, „bílou stránku“ pro napsání nové kapitoly našeho života.
Dalším významem karty Smrt může být, že ačkoli se nám to nezdá, slunce začíná o letním slunovratu, o nejdelším dnu a nejkratší noci „umírat“, dny krátit a noci prodlužovat (proto se pak znovu rodí o zimním slunovratu, nikoli naopak). Necháme-li také my „zemřít“ staré postupy, přesvědčení, názory, atd. posuneme se dopředu, byť to zrovna tento týden nemusí být jednoduché. Z dlouhodobého hlediska se vám však ochota zbavit se všeho zastaralého a již nesloužícího moc a moc vyplatí a přinese vám mnohá budoucí zlepšení.

Výpovědi některých karet na tento zvláštní týden:

Pondělí: Mág
Tento týden měl být pro většinu z vás příjemný, bude pouze nutno udržet na uzdě jisté energie a popudy. Ve financích máte před sebou vidinu růstu, avšak takovýto výsledek bude vyžadovat nějaká ta omezení z vaší strany a prokázání vaší zručnosti.

Úterý: Velekněžka
Asi vás překvapí nečekané pracovní nebo i jiné povinnosti, hravě si však s nimi poradíte, pokud však vydržíte několik dní „sedět na zadku“ a vykompenzovat si stáhnutí se do ústraní až o víkendu. Znamená to tedy, že nad prací strávíte několik intenzivních dní, obeznámíte se však v jejich průběhu s novými údaji a metodami, které později obohatí váš život. Bude nutno udržet všechna tajemství, přátelská sdělení či informace v práci, abyste se nestali původcem a účastníkem případných konfliktů.

Středa: Císařovna
Objeví se jisté okolnosti, které vás donutí víc pečovat jak o sebe, tak o své blízké a věnovat jim víc času. Nejasnosti a nedorozumění ve vztazích se vyřeší a zažijete krásné chvíle se svými milovanými.

Čtvrtek: Císař
Objeví se někdo, kdo vás podpoří v něčem, na čem vám momentálně velmi záleží. Měli byste potlačit touhu po luxusnějších věcech, není teď vhodná doba. Bojujte za svůj prostor a nedovolte nikomu, aby vládl „vašemu území“.

Pátek: Velekněz
Dostanete šanci prokázat své schopnosti a nadání. Vaše víra v život a jeho dobrodiní se prohloubí díky pozitivním událostem. Někdo důležitý se vás ujme a bude vás v případě potřeby chránit.

Sobota: Zamilovaní
Tento den byste měli obhájit a navzdory víkendu začít jakýmkoli způsobem uskutečňovat své ideje, plány, záměry, nebo dokonce dlouhodobé vize. Naskytne se vám k tomu příležitost, nevyhýbejte se proto v sobotu ostatním lidem a společenským událostem.

Neděle: Vůz
Štěstena dohlížející na tento den věnuje svou přízeň mnohým z vás, zejména však těm, kteří budou trávit čas na cestách, ať již v rámci výletu, dovolené nebo výkonu práce. Fortuna se usměje rovněž na všechny, kteří nepostrádají smysl pro humor a netradiční přístup k životu. Nebude velice shovívavá k těm, kteří se vzdají své nezávislosti a svobody rozhodování.

Judita Katona Peschlová, tarotová odbornice již více jak 30 let, www.angelcity.cz