Ezoterika, Magie

Andělský výklad na týden od 10. do 16. června 2019

Možná jste opět čekali na tarotovou předpověď, ale rozhodla jsem se andělsky vás obdarovat. Dar znamená většinou překvapení, a kdo nemá překvapení rád? Jelikož vás tento týden může sám o sobě překvapit, činím tak i já. Alespoň mé týdenní výklady nebudou stereotypní a vy se budete moci každý týden předem radovat, co vám přinese jak čas, tak třeba Tarot, andělé či já. A co je možná důležité říct, právě archanděl pozitivních životních změn Jeremiel i bez mé snahy vnese do posledních jarních dní pohyb, dynamiku, zvraty a proměny. Na druhé stran docela jistě zmírní vaše obavy z nich. Budete-li se chtít z vlastní vůle pustit do něčeho docela nového, anděl naděje Phanuel bude před vámi vytrvale prorážet volnou cestu.

Tento týden, který se bude odvíjet pod patronátem červnového archanděla Anaela, v překladu „Boží radost“, by měl být pro většinu z vás jedním z nejúžasnějších. Anael, kterému podléhá jakýkoli oheň, pozemský či kosmický, vám tento týden dodá notnou dávku odvahu a energie. Může ale neočekávaně otřást vašimi starými přesvědčeními a také očekáváními a hodnotovým systémem, rovněž tak „spálit“ mnohé z vaší minulosti. Žádné obavy, nasměruje vás to k pro vás výhodnějším a přínosnějším cestám a cílům. Budete-li přece jenom z jakýchkoli důvodu cítit zklamání, anděl Trapi vás podpoří v pochopení minulých ran osudu a vy je pak budete snášet mnohem líp a s přehledem.

Anael je též andělem manželství, proto bohatě požehná těm párům, které se rozhodli v tomto týdnu posvětit svůj vztah sňatkem. Navíc anděl lásky Rahmiel slibuje na tento týden intenzivnější milostné zážitky. Mějte však oči otevřené a buďte opatrní, mezi zájemci o vaší osobu se mohou najít i tací, kteří nakonec způsobí dramatičtější komplikace. Většina zadaných a žijících v párech bude teď zásluhou Sofie, anděla spojujícího lásku s moudrostí, zažívat harmonii, souzvuk a romantické chvíle.

Zrovna teď budou andělé, a nejenom ti, kteří jsou odpovědni za jarní období, stát na vaší straně možná ještě víc, jak jindy. Snad nejvíc ze všech se za vás postaví Stamiel, anděl vítězství a úspěchu, máte se proto na co těšit! Nejlepší možné výsledky v této oblasti však dosáhnete, pokud dáte ze sebe skutečně to nejlepší.

Do tohoto týdne měsíce června, někdy poeticky nazývaného „měsíc růží“, vkročíte takřka jako do Nového roku – s množstvím pozitivním předsevzetí. Avšak již v jeho půlce můžete být v pokušení je porušit. I kdyby vám měla chybět dostatečně silná vůle a sebedisciplína, Miguel, anděl vytrvalosti a trpělivosti vás podrží, především v těch oblastech, které jsou pro váš život a osobní růst nejpodstatnější.

Blížíme se kvapem k nejdelšímu dni roku, a vy tento týden s podporou Šachlila, anděla slunečních paprsků, dosáhnete vnitřní spokojenosti sami se sebou.

Anděl Tual podpoří v těchto dnech vaši finanční a životní stabilitu.

Anděl kreativity a nové tvorby Serafiel zabezpečí, že budete oplývat vynikajícími, neotřelými a zcela novými nápady i dostatkem energie, síly a výdrže na jejich realizaci v nastávajícím letním období.

Gaviel, anděl udržující síly léta, bude již teď přát delšímu cestování a podpoří vás v úmyslu dopřát si „předčasnou“ dovolenou.

Užijte si naplno horké dny tohoto týdne a těšte se i na ty budoucí.

Judita Katona Peschlová, první praktikující certifikovaný terapeut andělské terapie v ČR i v SR, www.angelcity.cz, judita.andele@gmail.com