Ezoterika, Magie,  Tarot

Týdenní čtení z tarotových karet: 3.-9. června 2019

První karta týdne: Trojka mincí

Jak to vypadá, tento týden pravděpodobně uděláte pokrok v něčem, co není pro vás docela novinkou. Má to však jednu podmínku, budete se muset naučit počítat s ostatními lidmi kolem vás, přijímat jejich dobře míněné rady a využít jejich vlastní dovednosti případně prostředky. Pokud jste zvyklí na svou vlastní, individuální cestu, Tři mince naznačují, že se blíží období, kdy bude z vaší strany nezbytná týmová práce a úzká spolupráce bez jakékoli řevnivosti a snahy nad ostatní vyniknout.

Výzva Trojky mincí na tento týden:

Spojte se bez výhrad a odporu se všemi, kupříkladu s potenciálními spolupracovníky, s nimiž budete muset krátkodobě nebo dlouhodobě pracovat na nějakém konkrétním cíli. Přijměte podněty a připomínky nových příchozích, například obchodních resp. jiných partnerů, kteří pak rádi podpoří vaše úsilí, také to finanční. Ať tak či onak, připravte se na to, že se možná stanete součástí nového a pro vás k rozvoji nové životní vize podporného týmu. Očekávejte pak později dost velký úspěch, nebude se ho však moci dočkat za předpokladu, že budete „kopat“ pouze za svůj jednočlenný tým.

Druhá karta týdne: Dvojka mečů
Dvojka meče předpovídá, že na obzoru vašeho života vychází planeta, která vás svým vlivem bude nutit učinit těžké rozhodnutí. Snad vás dokonce donutí snížit výdaje, abyste se současně snížili jiné případné „ztráty“. Bude potřebné do co nejvyšší míry eliminovat neřád a právě teď nepůjde pouze o nepořádek v bytě, v domě nebo v kanceláři. Do budoucna se vám to bude velice rentovat a budete sami sobě vděční, že jste se k tomu odhodlali navzdory nechuti, nevoli či lenosti. Na konci května bude velice namáhavé zvládat rozmary lidí kolem vás, také však překonat své sklony přebírat na sebe zodpovědnost někoho jiného a cítit se odpovědní za jejich nespokojenost.

Výzva Dvojky mečů na tento týden:
Dejte si pozor na roztržky a snažte se nedostat do centra jakéhokoli konfliktu. V opačném případě se můžete ocitnout uprostřed téměř „válečné vřavy“, ať už se bude jednat o vnitřní boj, nebo o nesoulad mezi dvěma sílami mimo vás. Možná k tomu dojde z vašeho pohledu jaksi nevysvětlitelně, ale přece se tak stane, i kdybyste nakrásně vstupovali na „pole zaminované rozpory“ s dobrým úmyslem zabránit nevyhnutelnému. A za chvíli budete úplně vyčerpáni napětím a též úsilím vyhnout se následkům své nepozornosti a neopatrnosti. Výzvou tohoto týdne jednoduše je nezapomínat, že někdy vskutku platí: „Cesta do pekla je vydlážděná dobrými úmysly!“. Tento týden velice ohnivého pekla!
Trojka mincí ve spojení s Dvojkou mečů signalizuje změnu ve vaší kariéře nebo ve finanční situaci.

Judita Katona Peschlová, zkušená kartářka, psychoterapeutka, terapeutka andělské terapie a lektorka rodinných konstelací, žurnalistka a spisovatelka; www.angelcity.cz, judita.andele@gmail.com