Ezoterika, Magie,  Tarot

Týdenní čtení z tarotových karet: 27. 5.-2. 6. 2019

První karta týdne: Deset mincí

V tomto týdnu se snad dočkáte alespoň dílčích výsledků svého dlouhodobého úsilí o zajištění šťastnějšího života pro sebe a své blízké, v němž jste mohli vytrvat dost dlouhou dobu. Ačkoli vaše cesta tam, kam se máte šanci právě teď dostat, nemusela být vždy snadná, díky svému závazku, který jste si sami dali a také díky své obětavosti si budete moci vychutnat zasloužené plody své práce, vynaložené energie a času. Čeká vás jisté obohacení, budete však k jeho „obdržení“ potřebovat pevné rodinné zázemí a podporu ostatních členů domácnosti či vašich nejbližších. Poslední květnový týden je velice příznivý pro rodinná setkání, pro zlepšení vazeb v rodině i v širším okruhu příbuzných, pro radovánky s rodinnou omladinou i seniory, pro napravení nefunkčních rodinných i rodových vztahů. Nastane docela hezký klid, takže se budete moci zhluboka nadechnou před náročnějšími letními dny.

Výzva Desítky mincí na tento týden:

Desítka mincí vám navrhuje, abyste právě teď co nejvíc investovali do své budoucnosti své i do výtečných vyhlídek těch osob, na kterých vám skutečně záleží. Podělte se o svou prosperitu, své zkušenosti a hmotné výdobytky s mladší generací. Váš přínos pro jejich budoucí blahobyt stojí za vaši námahu a trpělivost. Dávejte tolik, kolik jen můžete, a na druhé straně v jiných oblastech života šetřete všude, kde to jen půjde.

Druhá karta týdne: Šestka holí

Očekávejte v těchto dnech novinky, které se mohou týkat čehokoli, zejména však vašich blízkých, potažmo rodinných příslušníků, kteří se zrovna nezdržují doma nebo ve vašem dosahu. Může jít také o zprávy ohledně nadějných investicí. Co se teď dozvíte, bude mít určitě pozitivní charakter. Budete mít na dosah ruky hmatatelné potvrzení něčeho, na co jste dříve vsadili. Lidé kolem vás vám možná – k vašemu překvapení – poskytnou oporu, energii a vše potřebné, abyste uspěli a mohli pak později stejnou měrou pomoci vy jim.
Výzva Šestky holí na tento týden:

Ať už bude dobrodiní této týdenní etapy vašeho života jakéhokoli druhu, naplánujte a posléze připravte menší či větší oslavu, abyste se mohli podělit o radostnou zprávu nebo potěšující událost se všemi, kdo vás mají rádi, stojí za vámi a přejí vám ze srdce jen to nejlepší. Vytvoříte tak příjemnou příležitost k setkání, odevzdávání zkušeností, radosti, přátelství a podpoříte jak sebe, tak ostatní v dalších snahách uspět a žít energií a zdarem naplnění život.

Kombinace mincí s holemi věští úspěch a nezlomné odhodlání jít dál po krátké oddychové pauze.
Pokud vás zajímá, jak vypracovat svou vlastní, docela osobní tarotovou předpověď, ať již na konkrétní den, týden, měsíc, rok, či celý život, přihlaste se na meduňkovou večerní školu Tarotu, která započne letos v polovině září.

Judita Katona Peschlová, zkušená kartářka, psychoterapeutka, terapeutka andělské terapie a lektorka rodinných konstelací, žurnalistka a spisovatelka; www.angelcity.cz, judita.andele@gmail.com