Ezoterika, Magie,  Tarot

Týdenní čtení z tarotových karet: 8.-14. dubna 2019

Je neděle, což znamená, že naše spolupracovnice, odbornice na tarot a lektorka ženských kruhů Judita Katona Peschlová opět nahlédla do tarotových karet…

První karta týdne: Desítka pohárů
Pokud jste byli nuceni překonávat určité potíže nebo jste dokonce ze všech sil bojovali s problémy, které vám vzaly spoustu energetických, duševních či emocionálních rezerv, můžete se konečně uvolnit a oddechnout si. Z nebe nad vámi zmizí všechny mraky, i kdyby vaše předchozí období nebylo až tak těžké. Desítka pohárů je ujištěním, že přichází pomoc a vbrzku se nebudete muset zabývat ničím tíživým ani žádným nedostatkem. Naopak, budete si moci užívat skvělé a radostné chvilky, zejména s přáteli a rodinou. Vaše blízké okolí vás bude povzbuzovat v jakémkoli vašem úsilí. Budete s potěšením trávit čas s těmi, které milujete a z jejich strany dostávat plné pochopení, podporu a lásku. Snad se objeví i důvod k oslavě! Rozkmotřeným rodinám se může podařit znovu navázat smířlivou komunikaci. Nezadaným svitne naděje na překrásný vztah.

Výzva Desítky pohárů na tento týden:
Uvědomte si, že čas rychle ubíhá, a proto je důležité, abyste jej trávili co nejčastěji s těmi, na kterých vám záleží. Buďte ve střehu a chopte se každé příležitosti, která vás oblaží štěstím.

Druhá karta týdne: Čtyřka pohárů
Tento týden může hrozit, že zpomalíte krok a vaše pracovní angažovanost klesne. Čtyři poháry však varují, že prodlévat příliš dlouho ve stavu slastné pohodlnosti by mohlo v průběhu tohoto týdne vést k nespokojenosti jak vaší vlastní, tak lidí kolem vás. Setrvávání v komfortu zaběhané rutiny nebude žádnou dobrou volbou. Buďte otevřenější a svižnější, využijte svou představivost a udělejte něco vzrušujícího. Zapojte se do práce nebo jiné činnosti s novými přáteli, kamarády, kolegy. Naplánujte výlet se spolupracovníky, naučte se nové dovednosti. Čtyřka pohárů vám toho teď skýtá mnohem víc, než se domníváte, neváhejte tedy a prostě s díkem berte!

Výzva Čtyřky pohárů na tento týden:
Neuzavírejte se před nabízenými možnostmi tohoto týdne a neodmítejte ani pomocnou ruku, ani nečekané nebo zcela nové příležitosti jak v práci, tak v soukromém životě. Překonejte případnou nedůtklivost, uraženost anebo zmírněte svá přehnaná očekávání, budete sladce odměněni.