Ezoterika, Magie,  Tarot

Týdenní čtení z tarotových karet: 1. – 7. dubna 2019

Do tarotových karet opět nahlíží naše spolupracovnice, odbornice na tarot a lektorka ženských kruhů Judita Katona Peschlová…

První karta týdne: Pravá míra
Energie tohoto týdne bude brzdit váš temperament i jeho projevy. V některých životních oblastech může dojít k náhlým zvratům, vždy se však objeví někdo nebo něco, co zmírní jejich tempo.
„Ti nahoře“ stále zastávají názor, že si zasloužíte být šťastní a budou se víc jak jindy činit, abyste to konečně pochopili a své štěstí uchopili za pačesy. Možná budete muset bránit své ideály a přesvědčení. Pomůže vám u toho spíš mírnost, tolerance a úcta k názorům ostatních, než bojovnost a nesmlouvavost. Jste-li svobodní, tento týden přinese naději na nový vztah. Jste-li s někým svázáni, ve vašem vztahu nastanou změny a přijde nový začátek, nová úroveň vzájemného porozumění a laskavé komunikace.

Výzva Pravé míry na tento týden:
Nastal čas zbavit se některých nezdravých návyků, o nichž sami víte, že nejsou pro vás prospěšné. Další výzvou Pravé míry pro toto období je postarat se řádně o sebe, teprve pak se budete moci skutečně a dostatečně postarat o ostatní. Zaveďte rovnováhu v příjmu potravy a vody, v poměru práce a odpočinku, v lenošení a oddávání se pohybovým aktivitám. Stůjte tento týden oběma nohama na zemi, nezapomeňte však zároveň na hledání duchovních pravd.

Druhá karta týdne: Devítka pentaklů
Nadchází docela stabilní týdenní období, objeví se nové příležitosti a všeobecná zlepšení. Přijdou i menší úspěchy, u těch nejpilnějších i trocha slávy. Hledáte-li novou práci, možná ji najdete hned za rohem. Rodinný život bude teď probíhat v poklidu, zažijete hezké společné chvíle. Pokud jste v
déletrvajícím vztahu, ve kterém jste se zatím formálně nezavázali, snad pocítíte touhu tak učinit. Je sice pravdou, že se stres, úzkost a vaše vlastní obavy budou pravděpodobně pokoušet ovlivnit váš život, ale v týdnu pod vládou Devítky pentaklů příliš velkou šanci mít nebudou. Abyste jim skutečně předešli, uděláte všechno, co bude ve vašich silách. Zaměříte se na všechno pozitivní, obklopíte se pozitivními lidmi. Hledáte-li odpovědi na zásadní otázky, brzy je obdržíte.

Výzva Čtyřky holí na tento týden:
Bez ohledu na to, co se bude tento týden dít, udržte své ego pod kontrolou. Podělte se o výsledky dosažené vytrvalou prací s těmi, kteří se na nich s vámi podíleli, i když každý přispěl jinou měrou. Jednou z výzev tohoto týdne je projevovat větší zájem a věnovat víc péče svým blízkým, rodičům, sourozencům, dětem, partnerům.