Ezoterika, Magie,  Tarot

Týdenní čtení z tarotových karet: 25.–31. března 2019

Výklad na nastávající nebo aktuální týden pro vás může být velice důležitý, protože díky němu se můžete připravit na to, co vám přinese, upozorní, čemu se vyhnout, ukáže, na co se těšit a předestře vám týdenní výzvy. Výklad pro vás připravila Judita Katona Peschlová.

První karta týdne: Král holí

Král holí ohlašuje příliv hojnosti. Finanční záležitosti se pohnou a začnou se kvapem vyvíjet ve váš prospěch, dokonce i ve prospěch lidí kolem vás. Ať je byste řešili problémy jakékoli povahy, všechno se urychlí. Brzy přestanete pociťovat váhu nějakého dlouhodobějšího břemene. Naslouchejte radám svých blízkých, abyste dle nich mohli následovat všechny cesty, které vedou k vašemu pokroku a splnění dílčích cílů. Konec března může přinést pozitivní vzestup ve vícero oblastech vašeho života. Získáte novou a docela silnou energii, až vámi můžou „šít všichni čerti“.

Výzva Velekněze na tento týden:

Nežeňte se za lecjakými chimérami, netlačte na pilu a neuhánějte ani sebe, ani nikoho jiného. Nesnažte se zbytečně urychlit průběh věcí, které vyžadují čas, přesnost a důslednost, v dalších týdnech by se vám to mohlo vrátit jako bumerang.

Druhá karta týdne: Velekněz

V tomto týdnu bude pro vás nejlepší, když dáte přednost dělání věcí svým vlastním, osobitým způsobem. Ne vždy totiž dojdete úspěchu tradičními metodami, v tomto týdnu už vůbec ne. Vaše tvůrčí energie a vize začnou přinášet své plody. Ujasněné a v realitě ukotvené záměry se teď stanou jakýmsi palivem, které vás bude pohánět vpřed. Zcela nové plány budou mít šanci na brzké naplnění. Přišel čas, abyste věnovali víc času hluboké a upřímné introspekci. Zapomeňte občas na mumraj vnějšího světa a místo toho hledejte odpovědi a motivace uvnitř sebe sama. Důvěřujte si a spoléhejte se v tomto týdnu na svou intuici. Hole zkombinované s některou z karet Velkých Arkán, v případě tohoto týdne s Veleknězem, signalizují významnou událost vyžadující vaše odhodlání, energii a čas.

Výzva Čtyřky holí na tento týden:

Soustřeďte se na duchovní stránku všeho, s čím se budete v závěru března potýkat. Vyhněte se manipulování s jinými lidmi a zároveň se snažte nedostat do role pouhé figurky v rukách někoho, kdo se pokusí velice šikovně manipulovat vámi.

Judita Katona Peschlová