Ezoterika, Magie,  Tarot

Týdenní čtení z tarotových karet: 11.–17. března 2019

Výklad na nastávající nebo aktuální týden pro vás může být velice důležitý, protože díky němu se můžete připravit na to, co vám přinese, upozorní, čemu se vyhnout, ukáže, na co se těšit a předestře vám týdenní výzvy. Výklad pro vás připravila Judita Katona Peschlová.

První karta týdne: Rytíř mečů

Budete mít pravděpodobně tendence bezhlavě se vrhat do neprověřených akcí a nepromyšlených plánů, co se vám přirozeně může dříve nebo později vymstít. Docela dobře se může stát, že se objeví potíže s vaší vlastní „navigací“ v určitých vztazích, i když druhá strana bude vstřícná a připravená ke kooperaci. Problémy mezi vámi a druhými lidmi může způsobovat jejich přílišná otevřenost a spontánnost. Setkávání a konfrontace s „náročnými osobnostmi“ jakéhokoli druhu však mohou být vašim momentálním úkolem, kterého zvládnutí se vám bude rentovat v některém z dalších týdnů letošního roku. Objevíte něco překvapivého a rozluštíte jistou starou záhadu.

Výzva Rytíře mečů na tento týden:

Být příliš vstřícní a pasivní není v případě tohoto týdne tou nejlepší volbou. V rozporu s vašimi očekáváními může totiž takovýto přístup nakonec vést k nějaké nekalé hře nebo dokonce k boji, ačkoli zdolání jisté osobní životní „bitvy“ může být podmínkou vašeho růstu a pokroku. Nedělejte žádná unáhlená rozhodnutí, vyhněte se jakýmkoli dobrodružstvím a uvědomte si, že ne každá ideje je tak ušlechtilá, jak se navenek jeví.

Druhá karta týdne: Císařovna

Čeká vás příjemný týden, v jehož průběhu se vám dostane nečekané péče a zároveň vy nabídnete někomu svou starostlivost, náruč nebo podporu. Vaše finance dojdou menšího zlepšení. Co právě teď zasejete, budete sklízet po zbytek roku, takže opatrně s vlastními myšlenkami, slovy i skutky. V osobních, zejména rodinných vztazích mohou nastat určité, byť nevelké potíže. Císařovna je však mocným pozitivním znamením pro budoucnost právě problémových vztahů, takže vše ke konci týdne napraví konstruktivní a produktivní komunikace. Případné roztržky a pocity ublížení vyvolané těmito rozmíškami brzo zmizí, vzduch se pročistí a zavládne všeobecná pohoda a mír.

Výzva Šestky kalichů na tento týden:

Pokud jste byli delší dobu pod tlakem, dlouhodobé napětí přinese svou zákonitou daň. Proto víc odpočívejte, zhluboka dýchejte, buďte v klidu, obklopte se hezkými věcmi a hodnými lidmi. Nedovolte nikomu a ničemu, aby vás vystavilo stresu. Chcete-li cokoli v tomto týdnu změnit nebo zlepšit, jediným nástrojem i lékem bude laskavost, úsměv či pohlazení. Neodmítejte pomoc od jiných, bude nezištná.

Judita Katona Peschlová