Ezoterika, Magie,  Tarot

Týdenní čtení z tarotových karet: 25. 2. – 3. 3. 2019

Výklad na nastávající nebo aktuální týden pro vás může být velice důležitý, protože díky němu se můžete připravit na to, co vám přinese, upozorní, čemu se vyhnout, ukáže, na co se těšit a předestře vám týdenní výzvy. Výklad pro vás připravila Judita Katona Peschlová.

První karta týdne: Osmička mečů

Nebude-li dostatečně obezřetní, mohli byste sejít tento týden ze správné cesty, neboť Osmička mečů signalizuje ztracený směr a zmatek v duši i v situacích. Najednou nebudete vědět, jak jste se do těchto situací a zmatků a dostali, co se to vlastně ve vašem životě děje a kam se poděli všechny vaše sny. Možná jste dosud těžce pracovali, abyste se dostali tam, kde jste dnes, tak abyste náhodou na konci týdne nezjistili, že jste opřeli na špatnou zeď žebřík, po němž jste tak pilně lezli nahoru.

Osmička mečů vás vyzývá ke změně svých postupů a postojů, abyste mohli žít víc autenticky, i když to bude tvrdá práce. Jakkoli velká životní změna nastane, žádný strach, nenese sebou žádné nebezpečí, pouze občas velké nepohodlí. Je však teď nutné změnám čelit, ať se můžete stát přesně tím, čím skutečně jste.

Výzva Osmičky mečů na tento týden:

Tento týden byste si měli každé ráno klást otázku: „Na jaké problémy nebo záležitosti bych se měl/a v tomto týdnu nejvíce soustředit?“ Buďte k sobě upřímní, nepodlehněte pokušení zastírat před sebou zjevnou pravdu. Pomohou vám u toho další otázky typu: „Jsem v této práci opravdu šťastný/á?“ „V tomto vztahu?“ „Mezi těmito přáteli?“ „Opravdu následuji své sny nebo jsem někde „zbloudil/a“? Už jenom tím, že přestanete předstírat nebo si nalhávat a budete opravdoví, umožníte sami sobě návrat na svou opravdovou životní cestu.

Druhá karta týdne: Šestka pentaklů

Tento týden budete štědřejší než obvykle. Jakákoli přesvědčení o nedostatku, která k vám mohla dosud přitahovat právě ten obávaný nedostatek, mohou být změněna ve chvíli, kdy si uvědomíte veškeré bohatství, které máte k dispozici a které si můžete užívat zdarma. Když dojdete poznání, kolik toho vlastně máte, zjistíte, jak mnoho můžete ostatním dát. Výsledkem bude, že vaše srdce se bude cítit lépe a váš pocit bezpečí v tomto světě se zvýší.

Šestka pentaklů je kartou dávání a sdílení. Vzpomeňte každý den tohoto týdne na chvíle z minulosti, kdy jste byli štědří a velkorysí k druhým. Jaký ti byl pocit a co vám dal? Všechno se mění, někdy se vydáme na vrchol, schopni dávat; jindy, když procházíme horší životní etapou, jsme závislí na laskavosti svých přátel.

Výzva Šestky pentaklů na tento týden:

Šestka pentaklů vás pobízí si uvědomit, že vždy existuje něco, co můžete dát druhým. Nemusí to být nevyhnutelně peníze, co takto láska, přátelství, znalosti nebo váš čas? Svým darem můžete dokonce změnit životy ostatních. Šestka pentaklů po vás tento týden chce, abyste zvážili, jakým způsobem toho dosáhnout.

Judita Katona Peschlová