Ezoterika, Magie,  Tarot

Týdenní čtení z tarotových karet: 18. – 24. února 2019

Výklad na nastávající nebo aktuální týden pro vás může být velice důležitý, protože díky němu se můžete připravit na to, co vám přinese, upozorní, čemu se vyhnout, ukáže, na co se těšit a předestře vám týdenní výzvy. Výklad pro vás připravila Judita Katona Peschlová.

První karta týdne: Sedmička pentaklů

Někteří z vás se tento týden mohou cítit zaseklí, zablokovaní, stagnující nebo též podráždění, protože se v některé oblasti vašeho života nedostavuje žádný pokrok, anebo se věci vyvíjí příliš pomalu.

Sedmička pentaklů naznačuje, že máte pokračovat v naplánované nebo předem určené cestě. Ano, může být frustrující, že pohyb vpřed nebo nahoru momentálně působí jako přibrzděný. Nevzdávejte se však, všechno, co teď bude vyžadovat vaší nesmírnou trpělivost, stojí za to. Velký úspěch se blíží, jen si na něj budete muset trochu počkat.

Výzva Sedmičky pentaklů na tento týden:

Snažte se vytrvat a držet se své aktuální „trasy“. Brzy uvidíte přínos své práce a výsledky svých předchozích snah. Tento týden pro vás platí známé rčení: „Pomalu dále zajdeš!“ Nemůžete prostě očekávat, že pokud jeden den zasadíte růži, vykvete vám hned ten další.

Druhá karta týdne: Císař

Nezávisle na vašem skutečném postavení v práci nebo obecně v životě asi budete muset, případně moci přijmout vůdčí postoj, chování i přesvědčení. Císař je dobrým znamením, že je ve vás všech skryt vlastní vůdčí potenciál, a právě teď nastal vhodný čas jej uvést do praxe. Možná vás překvapí, jak snadné je to udělat, jak až efektivní můžete být a jak dobře se můžete cítit, pokud svůj potenciál využijete.

Zjistíte též, jak můžete zlepšit svůj život tím, že se budete více zabývat vlastní situací. Bude nutno se v něčem zásadním rozhodnout a svého rozhodnutí se pak držet.

Výzva Císaře na tento týden:

Věřte, že se věci budou dít tak, jak a kdy se dít mají. Pouze se tento týden ujistěte, že vše probíhá v pořádku. Každý/á z vás má svou vlastní „říši“, v níž vládne, resp. by měl/a vládnout. Převezměte právě teď vládu nad vlastním životem.

 

Judita Katona Peschlová