Ezoterika, Magie,  Tarot

Týdenní čtení z tarotových karet: 11.-17. února 2019

Výklad na nastávající nebo aktuální týden pro vás může být velice důležitý, protože díky němu se můžete připravit na to, co vám přinese, upozorní, čemu se vyhnout, ukáže, na co se těšit a předestře vám týdenní výzvy. Výklad pro vás připravila Judita Peschlová.

První karta týdne:

Devět kalichů 

Vypadá to, že některé aspekty minulého týdne jsou ještě stále aktuální. Tímto týdnem vstupujete do období, kdy příbuzenského vztahy a kontakty s jinými lidmi budou snad tím nejdůležitějším, na co je nutné se zaměřit. Devítka kalichů naznačuje, že bude pro vás právě teď velice přínosné zapojit se do spolupráce s lidmi kolem sebe. Budete ohromeni pocitem naplnění a radostí vycházejícími z těchto setkání.

Výzva Devítky kalichů na tento týden: Využijte své štědrosti všude, kde jste schopni: dát těmto méně štěstí, pomáhat těm, kteří to potřebují, a poskytnout sluchové ucho pro neklidnou mysl.

Druhá karta týdne:

Pětka mečů

Díky své snaze a možná i tvrdé práci zaměřené za zlepšení svých schopností a zručnosti začnete mít větší pocit jistoty a zvýšíte své šance na lepší uplatnění nebo vyšší odměnu. Některá vaše rozhodnutí mohou být vystavena zkoušce. Pět mečů může ukazovat na někoho, kdo se pokusí s vámi manipulovat, nebo vás dokonce v horším případě ponížit. Nedovolte, aby vás kdokoli vtáhl do podobných „bojových her“. Mohli byste se ocitnout uprostřed vůči vám nespravedlivého konfliktu a nuceni z něj vyjít jako poražení.

Výzva Pětky mečů na tento týden: Zůstaňte pokojní, zůstaňte vděční za vše, co dostáváte a zažíváte a neustále se učte nové věci.

Judita Peschlová