Ezoterika, Magie,  Tarot

Týdenní čtení z tarotových karet: 4.-10. února 2019

Výklad na nastávající nebo aktuální týden pro vás může být velice důležitý, protože díky němu se můžete připravit na to, co vám přinese, upozorní, čemu se vyhnout, ukáže, na co se těšit a předestře vám týdenní výzvy. Výklad pro vás připravila Judita Peschlová.

První karta týdne:

Poustevník

Některé vaše vztahy možná budete pociťovat jako nejisté, nebo dokonce nestabilní. Jako by jejich „lesk a sláva“ začaly blednout a „vysoké obrátky“ se zpomalily. Zaměřte tedy pozornost na své vztahy a nevyhýbejte se vlastní odpovědnosti za jejich stav.

Poustevník vám radí, abyste se tento týden věnovali zlepšování komunikace s jinými lidmi, zejména těmi nejbližšími. Měli byste být soucitní jak k ostatním, tak sami k sobě. Momentální situace vyžaduje rovněž jistou míru introspekce. Budete pak lépe slyšet své srdce a budete schopnější poslouchat své milované a slyšet, co vám skutečně sdělují.

Výzva Poustevníka na tento týden: Všechny odpovědi najdete v sobě. Chce to však čas strávený v klidu a v tichu, abyste se dovedli spojit sami sebou, se svou podstatou i se svým vyšším, moudřejším Já.

Druhá karta týdne:

Čtyři hole

Pokud máte pocit, že jste tvrdě pracovali, ale kýžený výsledek se ne a ne dostavit a jste z toho frustrovaní, nenechte se ovlivňovat negativními myšlenkami. Všechno se na dobré obrátí.

I kdyby se váš „orientační bod“ ztrácel za obzorem a na lodi vašeho života byste pádlovali jako o život a ne a ne se navzdory tomu hnout z místa, Čtyři hole vás ujišťují, že se přece jenom přibližujete ke svému cíli. V tomto okamžiku se může zdát, že máte ještě hodně práce, ale vaše plány se naplní dřív, než očekáváte. A nezapomeňte sledovat krásu scenérie podél cesty za svou vizí, protože užívání si poutě patří k dosahování cíle.

Výzva Čtyřky holí na tento týden: Využijte tento týden svou vnitřní sílu, poslouchejte svou intuici a rozvíjejte svou tvořivost.

 

Judita Peschlová