Rodinný časopis o alternativních cestách ke zdraví, připravovaný ve spolupráci s předními lékaři, léčiteli a odborníky v bylinkách, astromedicíně, zdravé výživě, psychoterapii, bioenergii, reflexní terapii a dalších netradičních metodách léčení.

Medailon uživatele

Jméno a příjmění: Květa Čermáková
Ulice:
Město: Praha
Telefon:
WWW:
Messenger:

Články uživatele: zobrazit vše

S příchodem března je tady nový titul z edice Knihovnička Meduňky. Zakoupit ho můžete na novinových stáncích PNS, kam běžně chodíte pro Meduňku, nebo na našem e- shopu

Kategorie : Knihovnička Meduňky

Chcete zažít jedinečný lázeňský pobyt zaměřený na harmonizaci čaker?

Být jen sám sebou, tady a teď, vnímat své tělo, začít pracovat na duševním zdraví i fyzické pohodě…to vše a ještě více vám umožní nový unikátní pobyt Práce s čakrami v lázních Slatinice u Olomouce.

Kategorie : Placená inzerce
Rubrika: PR

Léčivé procházky s Meduňkou pokračují i s příchodem podzimu...

Kategorie : Cestování
Rubrika: Cesty s Meduňkou

Proč se nemůžeme hnout z místa

Sedím ve velmi tmavé místnosti, mám problém rozeznat obrysy předmětů. Všude cítím smrdutý puch pocházející ze směsi vlhka, plísně, výkalů a zahnívajících tkání. Není mi ještě ani sedmnáct. Ležím bezvládně na troše mokré, plesnivé slámy a bokem se opírám o chladnou kamennou zeď. Rozedraná zápěstí mám spoutaná těžkými železnými okovy. Bezkrevné ruce mi visí ve vzduchu, připoutané velkým železným řetězem ke kruhu ukotvenému v kamenné zdi. Nechce se mi žít. Nemám už sílu ani vůli bojovat.

Kategorie : Placená inzerce
Rubrika: PR