Rodinný časopis o alternativních cestách ke zdraví, připravovaný ve spolupráci s předními lékaři, léčiteli a odborníky v bylinkách, astromedicíně, zdravé výživě, psychoterapii, bioenergii, reflexní terapii a dalších netradičních metodách léčení.

Medailon uživatele

Jméno a příjmění: Redakce Meduňky
Ulice:
Město: Praha
Telefon:
WWW:
Messenger:

Články uživatele: zobrazit vše

Jako druhou ukázku z nové knihy Síla příběhů - Pozitivní ženské archetypy od Judity Peschlové vybíráme příběh z reálného života, na němž autorka demostruje možnost změny archetypu oběti. Kniha je velmi inspirativní a může v našich životech nastartovat zajímavé a a důležité pozitivní změny. Věnujte ji proto svým milým a blízkým ženám jako pěkný a užitečný vánoční dárek... 
Knihu i další tituly z meduňkové edice získáte přes náš e-shop.

Kategorie : Knihovnička Meduňky

Máte také potíže se spánkem? Pokud ano, patříte k početné skupině lidí, kteří se s tímto problémem potýkají. V článku od naší spolupracovnice Evy Placákové najdete užitečné rady, jak zvládat potíže se spánkem bez chemie - jen přírodní cestou.

Kategorie : Zdraví
Rubrika: Alternativní medicína

Z aktuální prosincové Meduňky vybíráme ukázku ze zamyšlení o trpělivosti od naší spolupracovnice Dity Lyner.

Kategorie : Aktuality
Rubrika: Pro inspiraci

Odpověd najdete v knize Babiččino kuchařské umění od Marcely Šebestové, která nedávno vyšla v meduňkové edici - tyto recepty můžete hned vyzkoušet.
Jejich výhodou je, že jsou osvědčené a vycházejí z jednoduchých a dostupných surovin.

Kategorie : Knihovnička Meduňky