Rodinný časopis o alternativních cestách ke zdraví, připravovaný ve spolupráci s předními lékaři, léčiteli a odborníky v bylinkách, astromedicíně, zdravé výživě, psychoterapii, bioenergii, reflexní terapii a dalších netradičních metodách léčení.

Zdravotní poradny pro čtenáře.

V každém čísle harmonizující obrázek. I obálka časopisu léčí.

Meduňka, zdraví, alternativní, medicína, léčitelé
Meduňka

Rozhovor s Kateřinou Boesenberg
Rok dřevěné kozy
Psychická krize a možnosti pomoci
Krize jako hlas duše
Bolesti duše
Bez velkého stresu se žije lépe
Psychické potíže u dětí
Co všechno může lidskou duši bolet?
Terapie Mysli pro šťastné srdce
Hormonální disruptory
Aktivace energetických bodů v krajině
Omyly, na které se doplácí
Nová pravidla výživy pro 21. století
Meduňčin bylinář
Konopí a jeho terapeutické účinky
Buďme zdraví lékařům navzdory
Horoskopy pro zdraví
Exotické léčivky
Šéf ve hvězdách
AstrokukátkoSeminář ČTENÍ z ÁKÁŠICKÝCH ZÁZNAMŮ, 14.- 15.března v Praze a 21.- 22.března v Nymburce. (placená inzerce)


 

 CO NÁM RADÍ  HVĚZDY?

Užitečné rady v rubrice Astrokukátko pro nás každý měsíc v Meduňce připravuje zkušený astrolog Ing. Zdeněk Bohuslav.    

27. a 28. únor zvýší zájem o rodinu, zjemní vztah k potomkům a přinesou více chuti a sil v tomto směru konat. Napomohou také originálnímu přístupu k práci.


NOVÝ TITUL Z EDICE KNIHOVNIČKA MEDUŇKY JE JIŽ V PRODEJI!

Knihovnička Meduňky má nový, již 26. přírůstek. Kniha s názvem Nohy, nožky, nožičky od zkušeného odborníka Mgr. Pavla Klouda se zabývá tím, proč nás bolí nohy a jak tomuto problému předcházet.

Mgr. Pavel Kloud je kvalifikován Českou lékařskou společností pro myoskeletární medicínu k provádění speciálních výkonů v myoskeletární medicíně – diagnostika a terapie, postizometrické relaxace, měkké a mobilizaãní techniky páteře a periferních kloubů. Má osvědčení vydané Ministerstvem zdravotnictví k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu. Poskytuje vzdělání nejen zájemcům o zlepšení svého zdravotního stavu, ale také všem, kdo se chtějí naučit havajskou filosofii Huna, Dynamind techniku, havajskou masáž Lomi lomi, tlakovou reflexní masáž chodidel, masáž horkými kameny a další techniky.

Knihu můžete zakoupit na stáncích PNS, nebo na našem e-shopu.


DARUJTE PŘEDPLATNÉ MEDUŇKY SVÝM BLÍZKÝM!

Udělejte radost sobě nebo svým blízkým zakoupením  předplatného časopisu Meduňka, kde můžete volit mezi ročním (12 čísel pouze za 297,-Kč) a pololetním předplatným (7 čísel za pouhých 173,- Kč.), nebo předplatné Knihovničky Meduňky (4 vydání do roka, 340 Kč,-). Vaši blízcí od Vás obdrží krásný dárkový certifikát a Meduňku budou dstávat pravidelně do schránky.

Vzor dárkového certifikátu: pro předplatné časopisu Meduňka a pro Knihovničku Meduňky.


Zázvor proti chřipce a nachlazení

Účinky zázvoru proti chřipce a nachlazení jsou asi nejznámější.Stačí v tomto období pít alespoň jednou denně dvě lžíce čerstvého na drobno nakrájeného zázvoru zalitého horkou vodou a necháme 10 minut vylouhovat. Můžeme dochutit medem a kapkou šťávy z čerstvého citronu. Toto spojení navíc uleví bolavému krku a pomůže při počátečních horečkách a zimnicích.
Takto připravený zázvorový “čaj” můžeme pít i preventivně v zimním období.NOVINKY NA NAŠEM E-SHOPU!

Na našem e-shopu jsme pro Vás kromě oblíbené edice Knihovnička Meduňky připravili několik zajímavých novinek. Pokud hledáte ideální čtení (nejen) na léto, určitě se Vám bude líbit nová knížka známé spisovatelky Oliny Táborské Výchova dcerou z edice Prožité osudy, která popisuje vztah matky s dcerou tak, jak ho neznáte, nebo její předchozí kniha Hodně drahá tchýně zabývající se aktuálním tématem tzv. "Šmejdů".

iž tradiční součástí našeho e-shopu jsou přírodní kosmetické produkty. V poslední době se těší velké oblibě zejména přírodní deodoranty.


EDICE KNIHOVNIČKA MEDUŇKY NABÍZÍ ZAJÍMAVÉ TITULY PRO KAŽDÉHO!

Tyto knížky jsou také výborným a užitečným dárkem!
V edici Knihovnička Meduňky máme již 26 knížek. Každá se zabývá jiným zajímavým tématem a vybere si určitě každý. Darujte inspiraci, která neomrzí. Zakoupit můžete v redakci Meduňky nebo přes náš e-shop.


ADRESÁŘ POMOCI JE TU PRO VÁS!

ADRESÁŘ POMOCI, který připravila zakladatelka Meduňky Mgr. Ilona Manolevská, je k dispozici v redakci Meduňky a na e-shopu. Adresář obsahuje seznam léčitelů a terapeutů, SOS kontakty pro zdraví i seznam bioprodejen.  Přivítáme vaše zkušenosti s našimi léčiteli a budeme je zveřejňovat v Meduňce. Cena adresáře je 115 Kč. Více informací naleznete  na našem e-shopu. Doufáme, že se ADRESÁŘ POMOCI stane vaším platným a užitečným pomocníkem.

Vaše MEDUŇKA


NAPIŠTE NÁM

Zaujal vás některý článek a chtěli byste se dozvědět víc? Nenašli jste v Meduňce informace, které potřebujete? Máte pro nás náměty, chcete nás upozornit na zajímavá témata,  potřebujete  se na něco zeptat? Napište nám