Rodinný časopis o alternativních cestách ke zdraví, připravovaný ve spolupráci s předními lékaři, léčiteli a odborníky v bylinkách, astromedicíně, zdravé výživě, psychoterapii, bioenergii, reflexní terapii a dalších netradičních metodách léčení.

Zdravotní poradny pro čtenáře.

V každém čísle harmonizující obrázek. I obálka časopisu léčí.

Meduňka, zdraví, alternativní, medicína, léčitelé
Meduňka

Rozhovor se Zdeňkem Bohuslavem
Letní pití pro zdraví
Chvála cvičení
Jak a proč začít s jógou
Inspirace z Východu – cvičení pro zdraví
Léčba pohybem
Strava a sport
Oživte svou energii pohybem!
Metoda Spinal Touch
Světlo poznání
Sundo – umění odkryté po 1200 letech
Rekonektivní léčení
Všechno je dobré
Prarodiče a vnoučata
Fuga daemonum aneb svatého Jana kořenie?
Píseň mého srdce
Huna nejen na Havaji
Praktická astromedicína
Buďme zdraví lékařům navzdory
Exotické léčivky


 

CO NÁM RADÍ  HVĚZDY?

7. až 9. červenec nabídnou více příležitostí k posílení představivosti, větší tvořivosti a zlepšení schopností vnímat umění či dokonce vytvářet dobrá umělecká díla. Připraveným se může otevřít celostní náhled na život, jeho cíle a svět kolem. Je to příznivý čas pro naplňování ideálů činy, pro meditace, prohloubení víry a uplatnění imaginativního přístupu na životní cestě.

Užitečné rady v rubrice Astrokukátko pro nás každý měsíc v Meduňce připravuje zkušený astrolog Ing. Zdeněk Bohuslav.    

 


  NOVÝ TITUL Z EDICE KNIHOVNIČKA MEDUŇKY JE JIŽ V PRODEJI!

Rádi bychom vám představili nový, již 27. titul edice Knihovnička Meduňky, knihu PhDr. Miroslavy Maškové Tajemno kolem nás. Najdete v ní stručný souhrn nejrůznějších oborů alternativního léčení (mineralogie, fototerapie, astrologie atd.), s nimiž se můžeme setkat. Autorka, zkušená psycholožka a léčitelka, nabízí čtenářům k výběru širokou škálu možností, jak dosáhnout harmonie těla a duše – tedy zdraví.

Knihu můžete zakoupit na stáncích PNS, nebo na našem e-shopu.


DARUJTE PŘEDPLATNÉ MEDUŇKY SVÝM BLÍZKÝM!

Udělejte radost sobě nebo svým blízkým zakoupením  předplatného časopisu Meduňka, kde můžete volit mezi ročním (12 čísel pouze za 297,-Kč) a pololetním předplatným (7 čísel za pouhých 173,- Kč.), nebo předplatné Knihovničky Meduňky (4 vydání do roka, 340 Kč,-). Vaši blízcí od Vás obdrží krásný dárkový certifikát a Meduňku budou dstávat pravidelně do schránky.

Vzor dárkového certifikátu: pro předplatné časopisu Meduňka a pro Knihovničku Meduňky.


Ústní voda z meduňky a máty - udělejte si sami osvěžující ústní vodu z bylinek, které právě rostou!

Obě tyto bylinky osvěžují dech a mají i stahují, antiseptické vlastnosti.
Potřebujeme: 5 ml čerstvých meduňkových listů, 5 ml mátových listů, 5 ml anýzových plodů, 550 ml vody, 1 lžíci šedesáti procentního lihu
Postup: Bylinky přelijeme vroucí vodou a necháme je dvacet minut louhovat. Poté scedíme, přilijeme líh a můžeme používat jako kloktadlo.

Recept je z knížky Léčivá síla čerstvého koření, k zakoupení na našem e-shopu.NOVINKY NA NAŠEM E-SHOPU!

Na našem e-shopu jsme pro Vás kromě oblíbené edice Knihovnička Meduňky připravili několik zajímavých novinek. Pokud hledáte ideální čtení pro volný čas, určitě se Vám bude líbit nová knížka známé spisovatelky Oliny Táborské Výchova dcerou z edice Prožité osudy, která popisuje vztah matky s dcerou tak, jak ho neznáte, nebo její předchozí kniha Hodně drahá tchýně zabývající se aktuálním tématem tzv. "Šmejdů".

Již tradiční součástí našeho e-shopu jsou přírodní kosmetické produkty. V poslední době se těší velké oblibě zejména přírodní deodoranty a také jsme pro Vás připravili nabídku dekorativní kosmetiky.


EDICE KNIHOVNIČKA MEDUŇKY NABÍZÍ ZAJÍMAVÉ TITULY PRO KAŽDÉHO!

Tyto knížky jsou také výborným a užitečným dárkem!
V edici Knihovnička Meduňky máme již 26 knížek. Každá se zabývá jiným zajímavým tématem a vybere si určitě každý. Darujte inspiraci, která neomrzí. Zakoupit můžete v redakci Meduňky nebo přes náš e-shop.


NAPIŠTE NÁM

Zaujal vás některý článek a chtěli byste se dozvědět víc? Nenašli jste v Meduňce informace, které potřebujete? Máte pro nás náměty, chcete nás upozornit na zajímavá témata,  potřebujete  se na něco zeptat? Napište nám