Rodinný časopis o alternativních cestách ke zdraví, připravovaný ve spolupráci s předními lékaři, léčiteli a odborníky v bylinkách, astromedicíně, zdravé výživě, psychoterapii, bioenergii, reflexní terapii a dalších netradičních metodách léčení.

Články

Zde naleznete jednotlivé články

prvníprvní123další sadaposlední

36. titulem edice Knihovnička Meduňky je kniha Mgr. Stanislavy Marešové Australské květové esence pro harmonii těla i duše (odborná spolupráce Martina Smíšková). Květové esence se k léčení používaly odpradávna, znovu tuto metodu oživil ve 30. letech 20. století E. Bach s použitím anglických bylin.

KNIHU ZAKOUPÍTE VE STÁNCÍCH PNS NEBO PŘES NÁŠ E-SHOP.

Publikováno: 6.9.2017 6:00:00
Rubrika: Knihovnička do roku 2013

V novém, zářijovém čísle Meduňky se podrobně věnujeme problému únavy a nabízíme ukázku z článku naší spolupracovnice, zkušené praktické lékařky MUDr. Ludmiky Elekové... Autorka se zamýšlí nad různými příčinami a projevy únavy a navrhuje řadu užitečných rad doporučení.

Publikováno: 5.9.2017 6:00:00
Kategorie: Aktuality
Rubrika: Pro inspiraci

Všichni tak nějak tušíme, či víme, že pánevní dno je důležité. Hodně se o něm mluví, ale méně už se mu prakticky věnujeme. Není vidět a jeho špatná funkce se dá po určitou dobu docela dobře maskovat.

Publikováno: 3.9.2017 6:00:00
Kategorie: Zdraví
Rubrika: Péče o tělo

Chcete zažít jedinečný lázeňský pobyt zaměřený na harmonizaci čaker?

Být jen sám sebou, tady a teď, vnímat své tělo, začít pracovat na duševním zdraví i fyzické pohodě…to vše a ještě více vám umožní nový unikátní pobyt Práce s čakrami v lázních Slatinice u Olomouce.

Publikováno: 2.9.2017 8:07:53
Kategorie: Placená inzerce
Rubrika: PR

Je tady první zářijový den a s  ním i horoskop od našeho spolupracovníka Pavla Hanzala.  Tak si ho přečtěte - náhoda přeje připraveným! Přejeme dobrý, i když deštivý vstup do nového měsíce.

Publikováno: 1.9.2017 6:00:00
Kategorie: Aktuality
Rubrika: Pro inspiraci

JE TO TADY! Právě vychází zářijová Meduňka a jako vždy je NABITÁ užitečnými články a zajímavými informacemi. Věnovali jsme velkou pozornost její přípravě - tak si ji rozhodně nenechte ujít! Přejeme pěkné počtení!

                                                                           Vaše redakce

Publikováno: 30.8.2017 6:00:00
Kategorie: Aktuality
Rubrika: Pro inspiraci

Na srpen připadal u Keltů velmi důležitý mezník zemědělského roku - svátek zvaný LUGHNASAD nebo LUGHNASA...

Publikováno: 29.8.2017 6:00:00
Kategorie: Duchovní články
Rubrika: Svátky a významné dny

Posledních pár týdnů mě hodně zaměstnávala otázka, proč je někdo úspěšný a druhý ne.  A to i přesto, že ten méně úspěšný na sobě velmi pracuje, harmonizuje svůj byt podle pricipů feng-shui, studuje knihy, snaží se používat afirmace, pozitivně myslet a dělat spoustu dalších věcí...Čím to může být? Odpovědi na tuto zajímavou otázku ve svém článku hledá a nachází DITA LYNER. 

Publikováno: 27.8.2017 6:00:00
Kategorie: Zdraví
Rubrika: Jóga

Pokud jste našli na zahrádce pod mohutnými listy několik velkých cuket a přemýšlíte, co s nimi, nabízíme inspiraci od Simony Procházkové... 

Autor: administrator
Publikováno: 25.8.2017 6:00:00
Kategorie: Zdraví
Rubrika: Výživa a zdravá strava

Mezi letní radosti patří i krásně barevné  a voňavé lesní plody - jahody, maliny, borůvky... Jak toto ovoce působí na naše zdraví a co všechno v sobě tyto lákavé plody skrývají? Ptáme se naší spolupracovnice, naturopatky Kateřiny Boesenberg.

Publikováno: 23.8.2017 6:00:00
Kategorie: Zdraví
Rubrika: Výživa a zdravá strava
prvníprvní123další sadaposlední