Rodinný časopis o alternativních cestách ke zdraví, připravovaný ve spolupráci s předními lékaři, léčiteli a odborníky v bylinkách, astromedicíně, zdravé výživě, psychoterapii, bioenergii, reflexní terapii a dalších netradičních metodách léčení.

Články

Zde naleznete jednotlivé články

prvnípředchozí sada130131prvníprvní

Enioanatomie, celým názvem anatomie jemnohmotných těl, je novým oborem o člověku, vznikla koncem 20. století a její sedmitisícileté kořeny dosáhly od prastarých civilizací až do 21. století. Enioanatomie provádí výzkum jemnohmotných těl člověka, popisuje základní anatomické charakteristiky, stavbu, formu, strukturu, topografii, funkce a jejich význam. Je známo, že anatomie jemnohmotných těl je informačně-energetickým základem vývoje člověka, jeho vlastností, zvláštností, schopností, funkcí a funkčních možností, zvlášť PSI-fenomenálních. Bez symbiózy jemnohmotných těl s fyzickým tělem není možný lidský život v pozemských podmínkách.

Autor: administrator
Publikováno: 16.12.2006 8:04:39
Kategorie: Zdraví
Rubrika: Alternativní medicína

Dobrý deň,
dostal sa mi do rúk celkom dobrý materiál ohľadne liečenia pijavicami. Dostala ho jedna pani od pána z Ružomberka, ktorý predáva pijavice. Posielam Vám ho, lebo je tam všetko, čo by malo byť napísané k liečeniu pijavicami a ich aplikovaní.

Roman Bajus
romanko@ba.psg.sk

Autor: administrator
Publikováno: 16.12.2006 8:03:33
Rubrika: Články

V tomto článku jsou chronologicky seřazeny některé poznatky, události, objevy apod., které mají souvislost s tématy eniologie, enioanatomie, eniopsychologie, parapsychologie, psychotroniky, eniomedicíny a léčitelství.

Autor: administrator
Publikováno: 16.12.2006 8:02:34
Kategorie: Zdraví
Rubrika: Alternativní medicína

Čtenáři, kteří se zajímají hlouběji o výživu, budou již znát některé naše informace o zásadním vlivu dvou hlavních kosmických energií na VŠECHNO DĚNÍ ve vesmíru. Už se také prakticky přesvědčili, že obě tyto energie ovlivňují i energetický charakter a kvalitu všeho, co pěstujeme a co konzumujeme. A že je tím ovlivňována a dána i kvalita našeho fyzického, duševního a duchovního zdraví - nebo naopak míra jejich degenerace a klesající úrovně.

Autor: administrator
Publikováno: 16.12.2006 8:01:23
Kategorie: Zdraví
Rubrika: Alternativní medicína

Když bylo vysokoškolákovi Johnu Jodziewiczovi 20 let, objevil v dubnu na levém varleti zatvrdlinu velikosti hrášku. Během následující zimy se zatvrdlina zvětšila a objevila se mu boulička i na krku. V březnu 1980 v nemocnici zjistili, že jde o zvláště zhoubný rakovinný nádor (karcinom) ve IV. stadiu. Při operaci bylo varle odňato a lékaři zjistili, že metastázy jsou v ledvinách, v obou plicních lalocích a v krku. Lékaři sdělili, že má jen jednoprocentní naději žít déle než rok.

Autor: administrator
Publikováno: 16.12.2006 8:00:35
Kategorie: Zdraví
Rubrika: Alternativní medicína

Jste-li sami se sebou a svým životem spokojeni, tak toto v zájmu této spokojenosti nečtěte, protože dotek Pravdy je sice bioenergeticky blažený, ale procitnutím se všechno změní a už nebudete stejní a jen ztratíte čas a energii. Naopak-li, lze očekávat, že naopak.

Autor: administrator
Publikováno: 16.12.2006 7:59:20
Kategorie: Psychologie
Rubrika: Péče o duši (duševní hygiena)

Lidé, přicházející do styku se zdraví škodlivým zářením (GPZ) v místech svého pravidelného pobytu - ve svém bytě nebo na pracovišti, začnou po krátké době pociťovat zvýšenou únavu. V průběhu času - v závislosti na intenzitě zdraví škodlivého záření a na délce pobytu osob na takových místech - se negativní působení GPZ začne u těchto osob projevovat sníženou funkcí tělesných orgánů podřízených prvnímu energetickému centru – první čakře zvané muladhára. Ta je umístěná na dolním konci páteře – na kostrči. Řídí žlázu s vnitřní sekrecí - nadledvinky a tělesné orgány ledviny, močový měchýř. Oslabená funkce močového měchýře se projevuje sníženou kvalitou krve. Krev může být dle genetických vlivů revmatická, hustá a kyselá.

Autor: administrator
Publikováno: 16.12.2006 7:58:11
Kategorie: Ekologie, příroda
Rubrika: Globální ekologie

Zamyšlení s citacemi z knih Vnitřní skutečnost od Paula Bruntona, Iris RR 1994, Frýdek Místek a Osud jako šance od Thorwalda Dethlefsena, Euromedia Group 2004, Praha

Autor: administrator
Publikováno: 16.12.2006 7:56:39
Kategorie: Psychologie
Rubrika: Péče o duši (duševní hygiena)

„Když jsme uviděli všechna ta města a vesnice postavené na vodě, a další nádherná města postavená na souši, a ten přímý a rovný násep vedoucí do Mexika, byli jsme ohromeni. Tato nádherná města a „cues“ (chrámy) a budovy vyrůstající z vody, všechny postavené z kamene, vypadaly jako z pohádky? Nikdy mě nepřestalo bavit pozorovat různé stromy a vnímat vůně, které vydávaly, pěšiny zarostlé růžemi a dalšími květinami, místní odrůdy ovocných stromů a růžové keře a rybníčky s průzračnou vodou?Avšak dnes je všechno, co jsem tehdy viděl, zničeno; nic tu není jako dříve.“
- Bernal Díaz del Castillo, Dobytí Nového Španělska, asi 1562.

Autor: administrator
Publikováno: 16.12.2006 7:54:01
Kategorie: Ekologie, příroda
Rubrika: Svět kolem nás

Jestliže pracujete s počítačem mnoho hodin denně a máte u něj klasický monitor staršího typu, není vyloučeno, že dříve či později zaznamenáte (nebo jste již zaznamenali)  potíže (nejen) se svým zrakem.

Autor: administrator
Publikováno: 16.12.2006 7:53:08
Kategorie: Zdraví
Rubrika: Alternativní medicína
prvnípředchozí sada130131prvníprvní