Rodinný časopis o alternativních cestách ke zdraví, připravovaný ve spolupráci s předními lékaři, léčiteli a odborníky v bylinkách, astromedicíně, zdravé výživě, psychoterapii, bioenergii, reflexní terapii a dalších netradičních metodách léčení.

Aktuality

prvníprvní123další sadaposlední

Hlavní téma listopadové Meduňky jsme věnovali důležité problematice autoimunitních onemocnění. Z následující ukázky (článek naturopatky Kateřiny Boesenberg) je vidět, že naši autoři uchopili téma velmi srozumitelně a ve svých článcích přinášejí řadu užitečných informací...

Publikováno: 21.11.2017 6:00:00
Kategorie: Aktuality
Rubrika: Pro inspiraci

Opět vybíráme z listopadové Meduňky, kterou si stále můžete koupit na stáncích PNS a ve vybraných prodejnách... Tématem čísla jsou autoimunitní choroby, jejich prevence a léčba, ukázka je z článku naší spolupracovnice MUDr. Ludmily Elekové. 

Publikováno: 14.11.2017 6:00:00
Kategorie: Aktuality
Rubrika: Pro inspiraci

Dlouholetý spolupracovník Meduňky, astrolog Pavel Hanzal, právě vydal svoji čtvrtou knihu Astrologie krok za krokem: Učebnice výkladu horoskopu v praxi. Zeptali jsme se ho, co můžou čtenáři od knihy očekávat, v čem jim může být prospěšná a na další související zajímavosti.

Publikováno: 8.11.2017 6:23:10
Kategorie: Aktuality
Rubrika: Pro inspiraci

Tento článek vznikl na podnět dotazu naší čtenářky Pavlíny. Jeho autorka, zkušená astropsycholožka a terapeutka Marie Hlávková, připravuje ještě několik dalších pokračování, aby mohla toto důležité téma podrobněji rozebrat. Věříme, že články budou užitečné i pro další čtenáře a že přinesou dostatečné informace všem, kteří je právě teď potřebují…

Publikováno: 7.11.2017 8:59:51
Kategorie: Aktuality
Rubrika: Pro inspiraci

Zveme vás na výstavu krásných obrazů píseckého rodáka, malíře Václava Švejcara, k jeho nedožitým 55. narozeninám...

Publikováno: 5.11.2017 6:00:00
Kategorie: Aktuality
Rubrika: Pro inspiraci

Ten čas ale letí! Říjen uběhl jako voda a je před námi listopad! Náš spolupracovník Pavel Hanzal pro nás opět připravil pravidelný horoskop, tak se podívejte, co vás v listopadu čeká a jaké příležitosti se vám naskýtají...
V každém případě vám všem  za celou redakci přejeme dobrý start do nového měsíce!

Publikováno: 1.11.2017 6:00:00
Kategorie: Aktuality

V nové Meduňce je řada velmi užitečných a zajímavých článků, pro inspiraci nabízíme část jednoho z nich -- naše spolupracovnice Marie Hlávková připravila na základě dorazu naší čtenářky článek o psychospirituální neboli transformační krizi...    

Publikováno: 31.10.2017 6:00:00
Kategorie: Aktuality
Rubrika: Pro inspiraci

Pro všechny čtenáře a příznivce našeho časopisu máme skvělou zprávu: listopadové číslo právě vyšlo a už na vás čeká na stáncích PNS a ve vybraných prodejnách!
Tak si ho nenechte ujít!

Publikováno: 25.10.2017 8:42:08
Kategorie: Aktuality

I tento týden vybíráme zajímavé články z aktuálního říjnového čísla Meduňky -
MUDr. Ludmila Eleková v další části svého seriálu opět radí, jak se zbavit léků v případech, kdy se bez nich můžeme obejít...Vzhledem k tomu. že hlavní téma tohoto čísla je věnováno ŽENÁM, zaměřila se na antikonceepci a hormonální léky.

Publikováno: 17.10.2017 6:00:00
Kategorie: Aktuality
Rubrika: Pro inspiraci

Téma říjnového čísla Meduňky jsme věnovali ženám - naše autorky i autoři si všímali různých stránek ženského života. Vybíráme ukázku z velmi inspirativního článku od astropsycholožky a terapeutky Marie Hlávkové. Jaký prostor dáváte "neptunickému plynutí" ve svém životě vy? 

Publikováno: 10.10.2017 6:00:00
Kategorie: Aktuality
prvníprvní123další sadaposlední