Rodinný časopis o alternativních cestách ke zdraví, připravovaný ve spolupráci s předními lékaři, léčiteli a odborníky v bylinkách, astromedicíně, zdravé výživě, psychoterapii, bioenergii, reflexní terapii a dalších netradičních metodách léčení.

Aktuality

prvníprvní123další sadaposlední

Z aktuální prosincové Meduňky vybíráme ukázku ze zamyšlení o trpělivosti od naší spolupracovnice Dity Lyner.

Publikováno: 11.12.2018 11:06:29
Kategorie: Aktuality
Rubrika: Pro inspiraci

Hlavní téma prosincové Meduňky jsme nazvali Jak si užít Vánoce a zimu. Důležitou podmínkou k tomu, abychom si mohli Vánoce a zimu opravdu vychutnat, je zdraví. Proto z aktuálního čísla vybíráme jako další ukázku část článku dětské lékařky a homeopatky MUDr. Kateřiny Veselé, která se zabývá možnostmi homeopatie v  léčbě typicky zimních potíží a zaměřuje se zejména na zdraví dětí.
Aktuální Meduňku zakoupíte na stáncích PNS a ve vybraných obchodech.   

Publikováno: 4.12.2018 6:00:00
Kategorie: Aktuality
Rubrika: Pro inspiraci

Začíná poslední měsíc tohoto kalendářního roku a opět je tady pro vás pravidelný horoskop od našeho spolupracovníka Pavla Hanzala. Přejeme dobrý vstup do nového měsíce a klidný počátek adventního času - první neděle adventní je už zítra... 

Publikováno: 1.12.2018 6:00:00
Kategorie: Aktuality
Rubrika: Pro inspiraci

V současném podzimním a nadcházejícím zimním období oceníme skvělé vlastnosti vývarů - jsou chutné, krásně nás zahřejí a pokud si připravíme vývar z kvalitnách surovin, dodáme svému tělu i řadu důležitých vitaminů a minerálů... Článek o vývarech i s recepty připravila pro prosincové číslo MEDUŇKY Charlotte Matysková.

Publikováno: 28.11.2018 6:00:00
Kategorie: Aktuality

...a od zítřka je ke koupi na známých místech - ve vybraných prodejnách a hlavně na stíncích PNS. Hlavní téma jsme nazvali Jak si užít Vánoce a zimu a v článcích najdete jak duchovní inpiraci před nadcházejícím adventem a vánočními svátky, tak i řadu praktických rad a užitečných informací. Tak si nezapomeňte MEDUŇKU koupit, opět rozhodně stojí zato! My všichni z redakce vám přejeme příjemné čtení! 

Publikováno: 27.11.2018 12:48:46
Kategorie: Aktuality
Rubrika: Pro inspiraci

Z aktuálního čísla MEDUŇKY, které je stále ke koupi na stáncích PNS, vybíráme ukázku z článku Lucie Polákové o mentálním léčení podle Clemense Kubyho... 

Publikováno: 13.11.2018 6:00:00
Kategorie: Aktuality

Jak bychom měli přizpůsobit naši stravu postupujícímu času? Můžeme stravou aspoň částečně následky stárnutí zmírnit? Odpovědi na tyto i další otázky najdete v článku MUDr. Vladimíry Strnadelové a Jana Zerzána, který je součástí aktuálního čísla MEDUŇKY, v němž se podrobně věnujeme tématu ANTI-AGING...

Publikováno: 6.11.2018 6:00:00
Kategorie: Aktuality
Rubrika: Pro inspiraci

Nastává předposlední měsíc tohoto kalendářního roku a s  jeho začátkem je tady pro vás opět horoskop od našeho spolupracovníka Pavla Hanzala.
Přejeme dobré vykročení do nového měsíce!

Publikováno: 1.11.2018 6:00:00
Kategorie: Aktuality
Rubrika: Pro inspiraci

Z nového čísla MEDUŇKY, které si ode dneška můžete zakoupit na stáncích PNS i ve vybraných prodejnách, vybíráme ukázku z rozsáhlého úvodního rozhovoru Věry Keilové s prof. Evou Topinkovou.
Listopadová Meduňka, věnovaná anti-agingu, je plná důležitých, zajímavých a inspirativních informací a rozhodně stojí za přečtení!

Publikováno: 31.10.2018 6:00:00
Kategorie: Aktuality
Rubrika: Pro inspiraci

Nová Meduňka právě vychází a koupit si ji můžete už od zítřka!
V hlavním tématu se tentokrát věnujeme ANTI-AGINGU neboli umění zdravě a moudře stárnout - a nestárnout zbytečně víc, než je přirozené. Dozvíte se spoustu praktických informací, které můžete ihned ve svém každodenním životě uplatnit, a také nabízíme řadu podnětů pro dlouhodobější inspiraci k práci na sobě.

Publikováno: 30.10.2018 10:43:30
Kategorie: Aktuality
Rubrika: Pro inspiraci
prvníprvní123další sadaposlední