Rodinný časopis o alternativních cestách ke zdraví, připravovaný ve spolupráci s předními lékaři, léčiteli a odborníky v bylinkách, astromedicíně, zdravé výživě, psychoterapii, bioenergii, reflexní terapii a dalších netradičních metodách léčení.

Knihovnička Meduňky

prvníprvní123další sadaposlední

V edici Knihovnička Meduňky vycházejí zajímavé tituly. Nabízíme další ukázku ze zatím nejnovější knihy, jejíž autorkou je lektorka jógy  a naše spolupracovnice Dita Lyner, název Radost, hojnost, prosperita s jógou vědomí napovídá, čemu se autorka věnovala na co je kniha zaměřena. Objevíte v ní  řadu cvičení, meditací a dalších technik ze systému "jógy vědomí",  s jejichž pomocí můžeme přivolat do svého života radost, najít své životní poslání nebo změnit stav nedostatku či chudoby v prosperitu. Knihu získáte přes náš e-shop.

 

Publikováno: 14.2.2018 6:00:00
Rubrika: Knihovnička do roku 2013

Už jste četli nejnovější knihu naší spolupracovnice, zkušené lektorky jógy DITY LYNER? Kniha Radost, hojnost, prosperita s jógou vědomí vyšla nedávno v meduňkové edici, objevíte v ní  řadu cvičení, meditací a dalších technik ze systému "jógy vědomí",  s jejichž pomocí můžeme přivolat do svého života radost, najít své životní poslání nebo změnit stav nedostatku či chudoby v prosperitu. Vybíráme ukázku s Desatera prosperity, které kromě jiného také najdete v této zajímavé knize...
Knihu získáte přes náš e-shop.

 

Publikováno: 19.1.2018 6:00:00
Rubrika: Knihovnička do roku 2013

V edici Knihovnička Meduňky vychází další, už 37. titul – kniha Dity Lyner s přitažlivým názvem Radost, hojnost, prosperita s jógou vědomí.
Autorka je zkušenou lektorkou kundaliní jógy (neboli jógy vědomí), pro naši edici už před časem připravila dvě knihy, které se setkaly s velkým zájmem čtenářů a především čtenářek.
Novou knihu od Dity zakoupíte na stáncích PNS nebo přes náš e-shop. 

 

Publikováno: 3.12.2017 6:00:00
Rubrika: Knihovnička do roku 2013

Pokud hledáte jemnou, a přitom účinnou metodu k léčení rozmanitých potíží, velmi dobrou volbou mohou být australské květové esence. Seznámit se s nimi můžete díky celmi zajímavé a čtivé knize Stanislavy Marešové (odborná spolupráce Martina Smíšková).
Tato kniha vyšla v meduňkové edici, zakoupíte ji přes náš e-shop.

Publikováno: 26.11.2017 6:00:00
Rubrika: Knihovnička do roku 2013

Tato neobyčejně zajímavá a užitečná kniha Mgr. Stanislavy Marešové je už 36. titulem edice Knihovnička Meduňky. Autorka nabízí velmi podrobné, ale zároveň zcela srozumitelné informace o jednotlivých esencích a vysvětluje, pro jaký typ problémů jsou vhodné. Nabízíme ukázku...
Knihu získáte přes náš e-shop nebo na stáncích PNS.

Publikováno: 27.9.2017 6:00:00
Rubrika: Knihovnička do roku 2013

36. titulem edice Knihovnička Meduňky je kniha Mgr. Stanislavy Marešové Australské květové esence pro harmonii těla i duše (odborná spolupráce Martina Smíšková). Květové esence se k léčení používaly odpradávna, znovu tuto metodu oživil ve 30. letech 20. století E. Bach s použitím anglických bylin.

KNIHU ZAKOUPÍTE VE STÁNCÍCH PNS NEBO PŘES NÁŠ E-SHOP.

Publikováno: 6.9.2017 6:00:00
Rubrika: Knihovnička do roku 2013

O tom, že pro zdraví a dobré fungování našeho organismu potřebujeme vitaminy, už jistě nikdo nepochybuje. Jenže i toto zdánlivě jasné téma je předmětem výzkumů, debat a protichůdných názorů... Jak je to tedy s těmi vitaminy?
Fundovanou odpověď najdete v knize naší spolupracovnice prof. Anny Strunecké, kterou nedávno vydala edice Knihovnička Meduňky. V následující ukázce se věnuje účinkům vitaminů B15 a B 16. 

Publikováno: 8.7.2017 6:00:00
Rubrika: Knihovnička do roku 2013

Nejnovějším titulem edice KNIHOVNIČKA MEDUŇKY je kniha prof. Anny Strunecké Jak nám můžou pomáhat i škodit minerály a vitamíny. Autorka nabízí řadu užitečných, zajímavých a fundovaných informací. Vybrali jsme ukázku, týkající se souvislosti mezi rtutí a zvyšujícím se výskytem poruch autistického spektra...
Knihu získáte přes náš e-shop.

Publikováno: 12.6.2017 10:00:20
Rubrika: Knihovnička do roku 2013

Spolu s novou červnovou Meduňkou vychází i nová Knihovnička Meduňky. Jedná se již o 35. titul z této edice. Věříme, že si najde místo i ve Vaší knihovně a najedete v ní cenné informace. Knihu zakoupíte na stáncích PNS nebo na našem e-shopu

Publikováno: 1.6.2017 22:04:25

V edici Knihovnička Meduňky právě vychází už 35. titu - kniha naší spolupracovnice, vědkyně prof. RNDr. Anny Strunecké, DrSc., Jak nám můžou pomáhat i škodit minerály a vitaminy. Autorka v ní vysvětluje, proč potřebujeme pro zdraví jednotlivé vitaminy a minerály, co znamená jejich doporučená denní dávka, jak se v tomto ohledu liší potřeby žen a mužů, informuje o přírodních zdrojích vitaminů a minerálů a upozorňuje na některá rizika. Knihu získáte na stáncích PNS nebo přes náš e-shop.

Publikováno: 26.5.2017 6:00:00
Rubrika: Knihovnička do roku 2013
prvníprvní123další sadaposlední