Rodinný časopis o alternativních cestách ke zdraví, připravovaný ve spolupráci s předními lékaři, léčiteli a odborníky v bylinkách, astromedicíně, zdravé výživě, psychoterapii, bioenergii, reflexní terapii a dalších netradičních metodách léčení.
Astrokukátko

Co nás podle hvězd čeká v následujících dnech?

Užitečné rady v rubrice Astrokukátko pro Vás  do Meduňky každý měsíc připravuje zkušený astrolog Ing. Zdeněk Bohuslav.

Co nám radí hvězdy?

3. říjen povzbudí tvořivost a zlepší výkonnost při tvůrčích činnostech, posílí touhu po citovém spojení a připraveným prohloubí partnerský život.

----

9. říjen může přinést přeceňování svých schopností, nadměrnou horlivost a situace, v nichž je rozum zastřen touhou po odplatě za předchozí příkoří.

10. až 12. října se může více projevit agresivita, tvrdošíjnost, sobectví a hrubý materialismus. Bude třeba opatrnosti na konflikty s autoritami, pravidly a řádem jak v osobním, tak profesním životě, také pozor na zranění a havárie. Obtížnější bude projevovat praktičnost, dochvinost, doržování řádu a pravidel.

-----

14. říjen usnadní spojení zkušeností z předchozích snah s plány a ambicemi a jejich uplatnění v partnerství, ve spolupráci a v prosazování spravedlnosti.

15. října bude potřeba větší opatrnosti na náhlá hnutí mysli a neuvážená rozhodnutíí, která mohou být okořeněna překvapivými nápady a řešeními.

 

------

22. a 23. říjen bude snazší získat ve finančních záležitostech pomoc přátel, kteří mohou pomoci nejen radou, ale i v konkrétních krocích.

23. října v 07:26:3 letního času vstoupí Slunce do znamení Štíra. Odpovídající horoskop ukazuje na následujích třicet dnů pomoc a podporu pro rozvoh rozvahy a schopnosti konat na základě hlubšího poznání a ujasnění si důležitých životních priorit.

24. října bude snazší spojt rozum s představivostí, opřít se o dobrý rozmysl a schopnost vcítit se do druhých. Dostupnější bude vnímání širších souvislostí a využívání tvůrčího myšlení.

Astrokukátko na celý měsíc najdete vždy v aktuálním čísle časopisu Meduňka spolu s množstvím dalších zajímavých článků a témat.