Rodinný časopis o alternativních cestách ke zdraví, připravovaný ve spolupráci s předními lékaři, léčiteli a odborníky v bylinkách, astromedicíně, zdravé výživě, psychoterapii, bioenergii, reflexní terapii a dalších netradičních metodách léčení.
Astrokukátko

Co nás podle hvězd čeká v následujících dnech?

Užitečné rady v rubrice Astrokukátko pro Vás  do Meduňky každý měsíc připravuje zkušený astrolog Ing. Zdeněk Bohuslav.

Co nám radí hvězdy?

1. květen je obvykle spojován s časem lásky, ale letos nás bude pokoušet spíše příležitostmi ke sváru, střetům a konfliktům.     

2. a 3. květen přinesou možnosti k navázání přátelství, usnadní nalézání myšlenkového souznění a podpoří také společenské vztahy. Jsou to dny příznivé především pro vlastní aktivitu vedoucí k urovnání rodinných a partnerských vztahů i narušené spolupráce.

-------

8. a 9. květen přinesou nárůst lehkomyslnosti, naivity, přehnaných reakcí, někdy i chuti vsadit vše na jedinou kartu, více poživačnosti a projevů pýchy. Vedle toho zvýší i podněty pro nárůst sobectví a ochotu k etickým přestupkům či pokušení pro naši morálku. Není to dobrý čas pro uzavírání dohod a zahajování nových záležitostí.  

10. květen posílí zájem o přátele a zvětší atraktivitu společenských aktivit.  

11. květen podpoří soustředění a napomůže k dotažení rozpracovaných záležitostí. Je to také příznivý den k zahájení rehabilitace.

 

--------

19. a 20. květen podpoří originalitu v chování a nabídnou překvapivá setkání, navazování krátkodobých vztahů, flirt či výjimečné milostné prožitky. V běžném životě pak bude snazší se vyjadřovat se šarmem a přesvědčivostí.

21. května v 04:14:33 letního času vstoupí Slunce do znamení Blíženců. Odpovídající horoskop ukazuje na následujících 30 dnů výzvu a zkoušky, v nichž bude třeba řešit rozpor mezi tím, co nám říká zdravý rozum a kam nás táhne touha po dobrodružství, zábavách a milostných prožitcích. Větší ochota k flirtování, vztah k dětem a koníčky mohou snadněji nabourávat naše dlouhodobé vztahy. Dobrou pomocí bude využití empatie, větší citlivost v otázkách priorit a uvědomění si dopadu jednání.   

--------

 28. a 29. květen přinesou prožitky, které oživí staré zkušenosti týkající se vztahu ke svobodě a poznání, na jejichž základě a s pomocí rozumového přístupu umožní lépe řídit běh věcí kolem sebe.    

30. a 31. květen pomohou lépe těm, kdo mají vztah, zapojit odvahu a vyjádřit se, kam jej chtějí směřovat. Těm, kdo vztah nemají, nabídnou příležitosti a setkání k jeho budování.

Astrokukátko na celý měsíc najdete vždy v aktuálním čísle časopisu Meduňka spolu s množstvím dalších zajímavých článků a témat.