Rodinný časopis o alternativních cestách ke zdraví, připravovaný ve spolupráci s předními lékaři, léčiteli a odborníky v bylinkách, astromedicíně, zdravé výživě, psychoterapii, bioenergii, reflexní terapii a dalších netradičních metodách léčení.
Astrokukátko

Co nás podle hvězd čeká v následujících dnech?

Užitečné rady v rubrice Astrokukátko pro Vás  do Meduňky každý měsíc připravuje zkušený astrolog Ing. Zdeněk Bohuslav.

Co nám radí hvězdy?

1. a 2. červenec oživí zájem o věci skryté a podpoří činnosti související s poznáním na životní cestě.


3. červenec přinese větší ochotu přemýšlet o tom, jak využít zkušenosti k lepšímu chování a efektivnějšímu dosahování cílů.

4. a 5. červenec přejí úspěchu ve styku s úředními osobami, mocnými tohoto světa či s šéfy, také dosahování spravedlnosti, dobrým smlouvám, peněžním obchodům a investicím, ale i hledání nových cílů, perspektiv, poznání a ujasnění si priorit. Je ovšem třeba dávat pozor na vyšší svárlivost a nevhodnou kritičnost.

-------

9. a 10. července bude třeba se vyrovnat s větší nespolehlivostí, netaktností, neuctivostí, přeháněním, planým mluvením a menší schopností udržet jazyk za zuby. Život mohou také komplikovat rozptýlená mysl, menší soudnost a kritičnost.

11. a 12. červenec přejí neočekávaným romantickým vzplanutím, vyvázání se ze starých podmínek, úspěchu nových řešení, zkouškám, pohovorům, přípravě nových projektů ale i duchovním snahám. Je to dobrý čas pro rozvíjení intuice a její využití, pro zahájení aktivit uměleckých, mezilidských či technických. 

--------

19. a 20. červenec přinesou podněty k poznání, jak se lépe postavit k životu, k jeho pro nás závažným hodnotám a umožní pochopit, co důležitého jsme zatím přehlíželi.

21 a 22. červenec přinesou více optimismu, snazší seznamování, splnění přání lásky, materiální radosti, snazší uspořádání financí a častěji než jindy i úspěch při spekulacích. Jsou to dny příznivé pro důležitá rozhodnutí v oblasti vztahů i obchodu, pro jednání s úřady, právníky a výše postavenými osobami.

22. června v 23:00:15 letního času vstoupí Slunce do znamení Lva. Odpovídající horoskop ukazuje pro následujících 30 dnů nárůst energie, která může tvořit, pomáhat na svět novým projektům, dodávat sílu k soupeření, ale současně nás přitom zkoušet, jak ji zvládáme co do pýchy, (ne)ochoty uznávat řád a prosazovat se na úkor druhých. Další komplikací pak může být přechod ke snění o něčem ideálním bez snahy o činy.

--------

28. a 29. července bude snazší nacházet duchovní poznání, překračovat původní „osudové” hranice a vytvářet si nové podmínky pro budoucí život.  Snáze můžeme být optimisty, užít své síly k naplnění cílů, jít za novými životními hodnotami a sladit své jednání s etickými normami.

30. a 31. července bude třeba dávat pozor na ukvapenost, větší nervovou vzrušivost, podrážděnost, náhlé výbuchy osobnosti a ztrátu sebevlády. Snadněji může také dojít k výpadkům techniky, úrazům při styku s technickými zařízeními, elektrickým proudem a k haváriím.

 

Astrokukátko na celý měsíc najdete vždy v aktuálním čísle časopisu Meduňka spolu s množstvím dalších zajímavých článků a témat.