Rodinný časopis o alternativních cestách ke zdraví, připravovaný ve spolupráci s předními lékaři, léčiteli a odborníky v bylinkách, astromedicíně, zdravé výživě, psychoterapii, bioenergii, reflexní terapii a dalších netradičních metodách léčení.
Astrokukátko

Co nás podle hvězd čeká v následujících dnech?

Užitečné rady v rubrice Astrokukátko pro Vás  do Meduňky každý měsíc připravuje zkušený astrolog Ing. Zdeněk Bohuslav.

Co nám radí hvězdy?

3. až 5. srpen nás budou zkoušet v tom, jak mnoho v sobě nosíme snobství, povýšenosti a neskromnosti, podlézavosti a patolízalství, lenivosti a požitkářství. Prověří také, do jaké míry umíme těmto vlastnostem v sobě i okolí čelit a zachovat si nadhled.  
 

6. a 7. srpen přinesou více emotivnosti v záležitostech zaměstnání, pracovních podmínek a také ve vztahu k vlastnímu zdraví. Pomocí proti neúspěchu, pocitům zmaru či ztrátám bude oproti „zbožným přáním“ a nepodloženým tužbám větší důraz na možné praktické výsledky.  

8. srpen přinese více napětí do vztahů a spolupráce a může nám dokonce nastavit zrcadlo zkušeností k posouzení míry majetnického přístupu vůči druhé straně.

-----

18. až 20. srpen přinesou novou energii pro hledání a dosahování ideálů, vyšších cílů a prosazování spravedlnosti. Jsou to dny, kdy bude snazší nalézat uspokojivé vztahy s těmi, kdo mají moc, je snadněji dostupná spravedlnost v soudních jednáních, ale kdy se také odhalují tajemství filozofie a člověk svým vlastním přičiněním získává poznání ve světonázorové oblasti, víře či náboženství.

------

23. srpna v 00:20:09 letního času vstoupí Slunce do znamení Panny. Odpovídající  horoskop ukazuje pro dalších 30 dnů  podporu pro posuzování a hledání bydlení, zařizování domova a uspořádání záležitostí pro dobré fungování rodiny.

24. a 25. srpen přinesou podněty k probuzení pudovosti, zvětšení vlivu smyslových požitků, touhu po něčem výjimečném či extrémním a větší ochotu k flirtu. Vzroste chuť užívat si co nejvíc ať už v jídle, zábavách, milostné rovině nebo tužbách po luxusu a ukájení marnivosti.

Astrokukátko na celý měsíc najdete vždy v aktuálním čísle časopisu Meduňka spolu s množstvím dalších zajímavých článků a témat.