Rodinný časopis o alternativních cestách ke zdraví, připravovaný ve spolupráci s předními lékaři, léčiteli a odborníky v bylinkách, astromedicíně, zdravé výživě, psychoterapii, bioenergii, reflexní terapii a dalších netradičních metodách léčení.
Právě dnes: vychází zářijové číslo MEDUŇKY!

JE TO TADY! Právě vychází zářijová Meduňka a jako vždy je NABITÁ užitečnými články a zajímavými informacemi. Věnovali jsme velkou pozornost její přípravě - tak si ji rozhodně nenechte ujít! Přejeme pěkné počtení!

                                                                           Vaše redakce

Hlavní téma jsme nazvali ÚNAVA ZDRAVÁ I NEZDRAVÁ a jak už název napovídá, naši autoři se věnují fyzické i psychické únavě - fenoménu dnešní doby - z různých hledisek. V článcích najdete mnoho praktických rad i podnětů k zamyšlení.
V rozsáhlém titulním rozhovoru si redaktorka Věra Keilová povídala s pozoruhodnou osobností - odbornicí na čínskou medicínu MUDr. Ludmilou Bendovou.
V článku o významu zahrad pro náš život, který připravila Judita Peschlová, si připomeneme jejich  velký léčebný a regenerační potenciál a můžeme si uvědomit i další nečekané souvislosti.
Mgr. Petra Klapáková
v rámci svého seriálu o výchově poradí, co dělat, když dítě neposlouchá.  
Také vás bolí klouby? Osvědčené praktické rady najdete v článku Pryč s bolestí kloubů. Léčebný obrazec zaměřený proti únavě, nabízí zkušený psychotronik Jan Hnilica. Víte, že naše "obyčejné" švestky mají řadu léčivých účinků? Píše o tom se svém článku prof. Pavel Valíček. A Václav Větvička si všímá rostlinky, spojené s babím létem - vřesu. Marcela Chadžijská a Miroslav Hadaš se zamýšlejí nad jednotlivými životními etapami...
A ještě mnoho dalšího si přečtete ve zbrusu novém čísle MEDUŇKY, která je tu pro vás a my věříme, že v ní opět najdete to, co právě potřebujete vědět...
Zakoupíte na stáncích PNS a ve vybraných obchodech.